Айдее на бг survivor-a

  • 5 989
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 713
Та току-що в  "Шоуто на Слави" съобщиха, 4е ще има такова състезание за българи. Live show-то го дават редовно по AXN / за който не знае /.
Паспортна снимка, такава в цял ръст и автобиография трябва да се пратят до 28.06.
Какво мислите за идеята? Ще има ли успех?
Мъжът ми е страшно навит.
 

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 23:09 от Вери

# 1
  • Мнения: 6 891
Надявам се, да има успех. Изключително много харесвам Сървайвър и би било жалко ако нашите се изложат. Мисля, че ще се пробвам Mr. Green

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 898
И аз съм навита, със сигурност ще си е приключение Grinning.

# 3
  • Мнения: 1 756
Надявам се, да има успех. Изключително много харесвам Сървайвър и би било жалко ако нашите се изложат. Мисля, че ще се пробвам Mr. Green
а какво е това,
сори за тъпия въпрос ама наистина не знам какво правят newsm78

# 4
  • Мнения: 696
Шоуто ми харесва, но дали в бг вариант ще е същото  newsm78 Навита съм да участвам, но не си представям да ям разни буболечки и др. подобни.

# 5
  • Мнения: 5 246
Мъжът ми е страшно навит.

Вери,  да им стягаме багажа на мъжете  Joy
Много харесвам предавания от този род, голямо шоу е  Laughing
Аз бих предпочела да участваме в Шеметна надпревара Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 713
а какво е това,
сори за тъпия въпрос ама наистина не знам какво правят newsm78
Пускат 16 души / май толкова бяха / на самотен остров дето 4овешки крак не е стъпвал  Simple Smile, без храна. Делят ги на 2 племена, поставят им разни зада4и. Номерът е да оцелееш физи4ески и психи4ески, но не помня за колко време.

# 7
  • Мнения: 6 891
а какво е това,
сори за тъпия въпрос ама наистина не знам какво правят newsm78
Риалити предаване. 16 човека отиват на самотно място и се разделят на две племена. Двете племенат си имат лагери, които са далеч и не могат да контактуват. Евентуално от Сървайвър им дават някакви първоначални неща (храна и съдове например), с които да разполагат. Ако не им дадат могат да си спечелят такива по-късно от изпитанията. В общи линии има два вида изпитания - за награда или за неприкосновеност. Когато играят за награда двата отбора се състезават в някакво изпитание и могат да спечелят храна, одеала, животни, които да си отглеждат, кибритче и т.н. Когато играят за неприкосновеност загубилите отиват на племенен съвет и чрез гласуване отлъчват един от членовете на племето. Така до един момент, в който като останат по-малко хора двата отбора се сливат и започва индивидуалната игра. Наградите вече са индивидуални, както и неприкосновеността. Накрая изгонените гласуват кой да спечели. Това е накратко.

Шоуто ми харесва, но дали в бг вариант ще е същото  newsm78 Навита съм да участвам, но не си представям да ям разни буболечки и др. подобни.
Би трябвало да е същото. И по принцип няма голяма вероятност да те накарат да ядеш буболечки Wink

# 8
  • Мнения: 5 713
Мъжът ми е страшно навит.

Вери,  да им стягаме багажа на мъжете  Joy
Много харесвам предавания от този род, голямо шоу е  Laughing
Аз бих предпочела да участваме в Шеметна надпревара Simple Smile
Че то ще има ли какво да стягаме? Като гледам там как ги пускат по едни гащи само.  Joy

# 9
  • Мнения: 7 474
По руската съм гледала вече 3-4 версии, но там имаше и със звезди - беше интересно!  Peace

# 10
  • Мнения: 6 891
Аз бих предпочела да участваме в Шеметна надпревара Simple Smile
Аз и там си пратих документите. 15 страници анкета попълвах, но така и не ме извикаха. Иначе наистина е за предпочитане. Във всеки случай е много по-лесно.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Супер любимо шоу ми е, но по АXN дават някакъв стар сезон.
Обаче не е за мен там- не оцелявам без удобства ала VIP брадър  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 246
Аз бих предпочела да участваме в Шеметна надпревара Simple Smile
Аз и там си пратих документите. 15 страници анкета попълвах, но така и не ме извикаха. Иначе наистина е за предпочитане. Във всеки случай е много по-лесно.

Не се отказвай  Peace
Това шоу няма равно  Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Гледала съм два сезона в чужбина. Интересно е, но не бих участвала. Не си падам по подобни изживявания. По скоро за третия сезон на ББ бих се пробвала  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 616
Аз съм си глезла и не бих участвала в подобно шоу - обичам цивилизацията и нейните удобства! Но идеята за такова предаване ми харесва. Мисля, че БТВ най-накрая намериха шоу, с което да конкурират Нова ТВ и "Биг Брадър"!

Общи условия

Активация на акаунт