Това контракции ли са?

  • 1 038
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
И двата ми крака се схващат отгоре, болката е много силна, корема ми е твърд и нямам болки. Искам да попитам това контракции ли са?

# 1
  • Мнения: 1 860
 Никак не искам да те изплаша, но имам спомен че мен ме болеше всичко друго но не и корема. По-точно контракциите ги чувствах от зад на кръста, но както казват като родиш забравяш болката - ами много е вярно. Сега направо не се сещам как болят. newsm78 Може и да е, може и да не е, но каквото и да е не се паникьосвай.  Hug

# 2
  • Мнения: 5 299
, болката е много силна, корема ми е твърд и нямам болки.
Аз това нещо не го схващам newsm78 Имаш или нямаш болки?

# 3
  • Мнения: 236
На корема нямам болки, болки имам при схващането на краката.

# 4
  • Мнения: 5 299
На корема нямам болки, болки имам при схващането на краката.
Ами това за схващането на краката имаше една тема на скоро, и казват 4е било нормално. Но знам че когато корема се втърдява - това са контракции, но може и да са подготвителни. Аз имах такива около 7-8 дена преди да получа ""истинските' контракции. Не знам дали успях да ти помогна много. Grinning

Леко раждане ти желая Laughing

# 5
  • Мнения: 2 019
vtardiavaneto na korema e kontrakcia

# 6
  • Мнения: 1 975
Аз усещам контракциите като втвърдяване на корема и едно присвиване около яйчниците, това били подготвителни контракции и пих Магнерот, за да престанат  love001

# 7
  • Мнения: 7 474
Втвърдяването на корема са определено контракции    Peace     

# 8
  • Мнения: 595
Контракции са ама трябва да стане по-силна болката, начесто и да трае продължително- около 40 секунди до 1 минута за да е ясно че раждаш.
Леко раждане и да се похвалиш Hug

# 9
  • Мнения: 5 299
Аз усещам контракциите като втвърдяване на корема и едно присвиване около яйчниците, това били подготвителни контракции и пих Магнерот, за да престанат  love001
ПОдготвителните контракции са напълно нормални, не е нужно да се "спират" Peace

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз усещам контракциите като втвърдяване на корема и едно присвиване около яйчниците, това били подготвителни контракции и пих Магнерот, за да престанат  love001
ПОдготвителните контракции са напълно нормални, не е нужно да се "спират" Peace
Зависи в кой месец си- на мен заради такива подготвителни контракции ми изписаха магнерот и папаверин в 6-ти месец. Peace
Не е задължително при контракции да те боли корема. И мен напоследък много ми се втвърдява, но болки нямам, пък и понякога се чудя дали на бебо не му е тясно и той така да се напира от вътре и да обтяга корема... newsm78

# 11
  • Мнения: 5 299
Аз усещам контракциите като втвърдяване на корема и едно присвиване около яйчниците, това били подготвителни контракции и пих Магнерот, за да престанат  love001
ПОдготвителните контракции са напълно нормални, не е нужно да се "спират" Peace
Зависи в кой месец си- на мен заради такива подготвителни контракции ми изписаха магнерот и папаверин в 6-ти месец. Peace
Не е задължително при контракции да те боли корема. И мен напоследък много ми се втвърдява, но болки нямам, пък и понякога се чудя дали на бебо не му е тясно и той така да се напира от вътре и да обтяга корема... newsm78
Да така е. Аз се водех по авторката, а тя е в 38 седмица Grinning

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз исках да се поясни, защото има бременни в по-малки седмици, които може да си помислят че е нормално... Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 787
Стягането и втвърдявнето на корема определено е контракция.При мен имаше и много силна болка в кръста,опасваща,все едно те стягат с пояс.

# 14
  • Мнения: 1 465
Контракциите и аз ги усещах отзад на кръста, болки в корема никакви нямах.

Общи условия

Активация на акаунт