е-рау?

  • 762
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 288
Имам въпросче. Мога ли с карта на Булбанк да преведа парите по сметка на банка Биохим през е-рау? Зададох този въпрос в нашия клон на Булбанк , отговор - newsm78!!! И , ако мога, има ли опция преди изпращане да видя колко ще ме обрули банката за превода?

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Стига да можеш да регистрираш  картата в epay, мисля, че няма проблем с Вносна Бележка  да преведеш пари по сметката.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
отиваш до най-близкия банкомат и разрешаваш картата си за плащане през и-нет. След това можеш да си правиш каквито си искаш преводи, лесно и удобно Peace

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Разрешаване за плащане през интернет би трябвало да може да го активира и през банкомат, който има тази опция.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Имам въпросче. Мога ли с карта на Булбанк да преведа парите по сметка на банка Биохим през е-рау? Зададох този въпрос в нашия клон на Булбанк , отговор - newsm78!!! И , ако мога, има ли опция преди изпращане да видя колко ще ме обрули банката за превода?

в е-рау преводите са през ПИБ или ЦКБ, на ПИБ таксата е 1 лв., а на ЦКБ 0,80 лв., така че избери ЦКБ

# 5
  • Мнения: 213
Ако картата е Виза Електрон не можеш да я регистрираш

# 6
  • Мнения: 5 288
Момичета, благодаря  Hug!
Успях да се регистрирам. Но нещо ми се разминават поленца, които трябва да попълня с информация, която имам.
В бележката има IBAN, BIC и код на плащане, а аз разполагам с номера на сметката,  SWIFT и BAE.
Да знаете кое на какво съответства  newsm78?

# 7
  • София
  • Мнения: 418
IBAN e новият ти номер на сметката , в сила от 5 юни, той е 22 цифрен и ЗАМЕСТВА стария ти 10-цифрен номер, който е вече невалиден.
BIC е банков идентификационен код - стария суифт код на банката ти, но той също е сменен. И него също както IBAN можеш да си го провериш на сайта на банката си или лично от някой неин офис. Код на плащане, мисля че е свързано с конкретния превод който правиш, провери в упътването.

Общи условия

Активация на акаунт