Вьпрос?

  • 1 311
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Здравеите маи4ета.
Искам да попитам има л ли е някои такьв проблем и какво изобЩо е това. На мал4о му се появиха преди дни едни кафеникави като то4ици по кра4етата ( на прасците отстрани)грапавини, изглеждат като мрьсно. Кожата е много груба, направо драска. Дано да ме разберете, 4е и аз едни обяснения дадох Blush
Ина4е когата му е бяла и мека, а сега е като надраскан. Мазах с крема за лице, но явно е за олиото Джонсьн и за преглед, но мога да го заведа 4ак на 2. декември, тука е така.
Кажете какво е  или даите сьвет, докато го види педиатьрката му.
Благодарности в аванс. Stuck Out Tongue

# 1
  • София
  • Мнения: 2 842
ами незнам....нека лекар да види и защо пък точно на прасците Thinking

# 2
  • Мнения: 111
Прилич ми на Дерматит, но аз все пак не съм лекар.
А олиото джонсън направо го изхвърли!!!
Сори че съм толкова крайна!

# 3
  • Мнения: 1 022
На Мартин нещо такова се беше получило, докторката каза че било от праха за пране ТЕО 2в1, изписа ни един мехлем доста скъп и каза да си сменим праха, купих ТЕСТ и наистина след 5 намазвания и новия прах не се появиха, сега вече е на 2 години почти и му пера дрехите с нашия прах, но забелязах че пак му са се появили на ръката подобни петна.....

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хм... Колко големи са тези грапавини, точици? Мая има от известно време един мъничък  участък на скулата с подобно нещо. Грапаво на пипане, на по-светло изглежда кафеникаво, като мръсно.. Педиатъра каза, че била суха кожа.. Да съм мажела крем. Дори опитах крема, който Лиорена препоръча - Нахткерцен на Д-рТайс, но си стоят точките... Май да отидем на дерматолог? (... Пера й дрешките със Сано Максима и Ленор...)

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Джонсъна наистина - на боклука.
И Мая се обрина от бебешкото олио, а от други майки знам, че много деца проявяват алергии към техни продукти.

# 6
  • Мнения: 1 072
Цитат на: alma
Хм... Колко големи са тези грапавини, точици? Мая има от известно време един мъничък  участък на скулата с подобно нещо. Грапаво на пипане, на по-светло изглежда кафеникаво, като мръсно.. Педиатъра каза, че била суха кожа.. Да съм мажела крем. Дори опитах крема, който Лиорена препоръча - Нахткерцен на Д-рТайс, но си стоят точките... Май да отидем на дерматолог? (... Пера й дрешките със Сано Максима и Ленор...)


Алма, грапавините заемат доста място по кожата на кра4етата, около 10см., но са само там, тялото му е 4исто. Не мисля, 4е е от Джонсьна, 4е сьм го спряла от април месец. Даже и тука  жабите не са му фенове, но аз доста сьм го ползвала, близо година без проблеми.
Дерматит ако е мястото не 4ервенее ли по_скоро?
Тия петна са като все едно от ожулване , но малко завехнало. Дано ме разберете ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 39 740
както обясняваш и на мен ми прилича на суха кожа, ходете на дерматолог

Общи условия

Активация на акаунт