18 Юни - Ден на бащата

  • 2 145
  • 33
  •   1
Отговори
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Как ще го отбележите?

Идеи???

# 1
  • Мнения: 3 334
и на мен ще ми е интересно да видя мнения по въпроса!

# 2
  • Мнения: 10 758
Ще му връча децата да ги гледа Mr. Green
Много съм гадна Mr. Green

Сега сериозно....нямам си на идея изобщо newsm78

# 3
  • Мнения: 52
Нашия тати го няма Cry
Пак ще празнуваме сами CryЩе направим картинка или някаква картичка с малкия и ще  я подарим на тати като си дойде Hug

# 4
  • Мнения: 2 255
ооо ние ще сме на морето  grinning039 вече живи и здрави  Wink така, че може да му спретнем един пясъчен замък с децата  newsm44

# 5
  • Мнения: 9 990
Ще му нарисуваме картина да му подарим....ще се почерпим....ще му вземем малко подаръче .....например има нужда от нов портфейл Thinking или колан-тривиално, но наистина ще е хем полезно, хем жест и ще го зарадваме...Ще го оставим да се наспи хубаво Laughing

# 6
  • Мнения: 4 473
Този празник подвижен ли е или винаги на тази дата? newsm78 Защо имам спомени, че беше пролетта Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 001
... Ще го оставим да се наспи хубаво Laughing
Исакм и аз! smile3534

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Направихме му картичка и купихме подарък. Ще го заведем и на разходка. family

# 9
  • Мнения: 186
Ще обмислим сериозно с какво да го зарадваме  newsm78 , но целувките са за начало.После каквото времето покаже.Станахме като тропическа държава - всеки ден вали  Rolling Eyes
Може и цветя да има   bouquet

# 10
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ха ха, а нашият татко е роден на 18-ти юни, значи има двоен празник!

# 11
  • България
  • Мнения: 429
Обясни нещо повече за този празник. Аз за първи път чувам. В католическите страни има такъв празник.

# 12
  • Мнения: 3 447
Ще му връча децата да ги гледа Mr. Green
Чудесна идея, децата са най-големият дар, нали така Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 3 153
Така ли? Сега разбирам, че това е Денят на бащата! Значи идеята на Маги99 ми харесва, пък за замазване на положението ще го заведа да си избера очила, че искаше нови@

# 14
  • Мнения: 644
По повод  " Деня на бащата " -имаше нещо от сорта...предпоследната неделя от месеца...смътно си го спомням...Сигурно в архива от миналата година го има?

Общи условия

Активация на акаунт