за интернета

  • 2 371
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 756
Здравейте, искам да ви попитам имахте ли интернет тези дни и особено днес след светкавици и гръмотевици newsm78
дРАЗНЯ СЕ НА НАШИЯТ ДОСТАВЧИК,Но преди да се изкажа неподготвена да се консултирма с вас
Благодаря ви за отгопворите предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 568
не съм имала никакви проблеми!

# 2
  • Мнения: 1 756
ооооооооооо ooooh!,знаех си 4е са смотани нашите Crazy

# 3
  • Мнения: 723
И аз нямах проблеми - виж, кабелната зацикли, ама нетът беше ОК.  Peace

# 4
  • Мнения: 899
Може да ти е изгоряла мрежовата карта от гръмотевиците. Или някое от техните устройства - това не ги прави кретени, просто техниката гори при гръмотевиците  Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И тук нямаше проблеми, а днес дори град валя. Peace

# 6
  • Мнения: 1 756
Може да ти е изгоряла мрежовата карта от гръмотевиците. Или някое от техните устройства - това не ги прави кретени, просто техниката гори при гръмотевиците  Simple Smile
абе да ама що се на нашата фирма се случва newsm78
съседи са на други сирми ,също нямат проблеми
А и все нагло ми отговарят ,ама хайде това не е критерий Hug

# 7
  • Мнения: 46 437
Към този доставчик сме от година и половина, спирал е само 2 пъти, първия път, след като посред нощ спря тока на целия квартал за няколко часа, после пуснаха тока, ама нет нямаше, на сутринта го оправиха, защото нощем няма човек в офиса, а вотиря път, защото бяхме забравили да го платим  Mr. Green

# 8
# 9
  • Мнения: 1 756
Може да ти е изгоряла мрежовата карта от гръмотевиците. Или някое от техните устройства - това не ги прави кретени, просто техниката гори при гръмотевиците  Simple Smile
кретени не съм казвала Party

# 10
# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз за сега нямам проблем и при нас валя град, а как трещя...

# 12
  • Мнения: 3 356
Ние от време на време при такива метереологични условия имаме проблеми.Съответно и аз плщам за толкова нет,колкото съм имала-пише го в договора.

# 13
  • Мнения: 2 237

 Ооо,и аз непрекъснато имам проблеми като вали и гърми #Cussing out
Ние сме вързани към местния интернет клуб и непрекъснато вися там да се разправям...

# 14
  • Мнения: 1 756

 Ооо,и аз непрекъснато имам проблеми като вали и гърми #Cussing out
Ние сме вързани към местния интернет клуб и непрекъснато вися там да се разправям...
да не е лан4нет
ами като цяло гледай ки и мненията май ще сменям фирмата Thinking

Общи условия

Активация на акаунт