ясла в лозенец?

  • 528
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
мами, какви са ни вариантите за ясла в лозенец(горен)? знам само тази на майор томсън, но с очите си видях лелка да налага три деца с чехъл по главата...

# 1
  • Мнения: 5 647
знам само тази на майор томсън, но с очите си видях лелка да налага три деца с чехъл по главата...

Сериозно ли говориш?  Shocked

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Айде бе, верно ли? Shocked
Леле, аз мислех да си пращам детето там. Добре че се отказах.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
  Писала съм достатъчно по темата за яслата  Майор Томпсън. Не бих казала на никой да си прати детето там.

Напълно го вярвам. След като на Креми в групата имаше дете с  огромна цицина на главата, вследствие на удар с гърне от лелката.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 352
Е добре де, как се допуска такова нещо, няма ли някой родител да пусне оплакване??? newsm78
Направо не е за вярване, това звучи като в изправително училище.  Rolling Eyes

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Е това е най-интересното - за тази ясла, от много години насам се носят легенди как децата едва ли не са пребивани системно и какъв ли не тормоз още - сигурно има подобен случай, Етиа не споря - не съм чела май писанията ти. Моето дете ходеше там - страшно съм доволна - жените, на които попадна бяха страхотни. Познавам още поне 5 деца, които ходеха тогава (2005 лято) на въпросната ясла и честно казано не съм чула подобни оплаквания.
 Чудно ми е иначе и на мен защо няма официални оплаквания и съответни санкции ли, що ли и аз не знам.

# 6
  • Мнения: 137
Моят 1 година вече ходи в тази на Св.Наум и сме доволни от условията и отношението на лелите.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И Вики ходи в яслата на Свети Наум. Много сме доволни от условията и отношението на персонала.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
на Свети Наум има подадени в момента 70 молби.

# 9
  • Мнения: 600
относно отношението км децата - сигурна съм, че зависи от лелката. едва ли всички са толкова груби. но тази влачеше едното за ръката по стълбите, за него хванати другите две и тя ги налага...

а къде е тази на свети наум???

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Е това е най-интересното - за тази ясла, от много години насам се носят легенди как децата едва ли не са пребивани системно и какъв ли не тормоз още - сигурно има подобен случай, Етиа не споря - не съм чела май писанията ти. Моето дете ходеше там - страшно съм доволна - жените, на които попадна бяха страхотни. Познавам още поне 5 деца, които ходеха тогава (2005 лято) на въпросната ясла и честно казано не съм чула подобни оплаквания.
 Чудно ми е иначе и на мен защо няма официални оплаквания и съответни санкции ли, що ли и аз не знам.

Радвам се, че сте доволни от яслата. Разбире се, че има значение кои са лелките и сестрите(учителките).
За официалните санкции и оплаквания от моя страна е вече късно. Сега и аз се чудя защо тогава не съм взела адекватни мерки, но толкова ми е бил акъла тогава Embarassed. Дъщеря ми е била на ясла там - 2002 - 2003.
Просто я спряхме от ходенето на ясла щом видяхме, че не става "работата". "Легендите" са си съвсем реални(за съжаление).

А и гледам положителните отзиви са за Свети Наум(там се чака, за разлика от Майор Томпсън, което е показателно).

# 11
  • Мнения: 137
а къде е тази на свети наум???

на бул. Свети Наум, малко след руското училище, посока семинарията.

Общи условия

Активация на акаунт