Как се пазарува гранитогрес или ние сме каръци?

  • 1 240
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 474
Здравейте,
Като се има предвид какво количество магазини за теракоти и гранитогрес има в София, в момента, в който решихме да купуваме, се оказа, че тая работа е доста сложна! Не знам дали тук е редно да споменавам имената на магазините, но ще го направя, защото аз съм направо втрещена. А това ,че освен всичко изхабих 100 литра бензин и обикаляне като лудите... Twisted Evil Twisted Evil
Та значи, отиваме първия ден в склада на Сико-С и намираме нещо, което ни харесва. Питаме имат ли достатъчно квадратура и решаваме, че ще премислим идеята вечерта и на следващия ден мъжа ми ще отиде да купува. На следващия ден правим заявката сутринта, но след обяд ни се обаждат, че размерите на плочите не бил този, който е изложен, а съвсем друг.  newsm78 Отказваме заявката и тръгваме към следващия голям и известен вносител. Там намираме същите плочи, но нямат достатъчна квадратура.
Следва посещение на М.Бриколаж. Избираме други плочи, казват ни, че ги има "по компютър", но не могат да ги намерят в склада и не могат да ни ги продадат!  Shocked Shocked
След обиколка на още 2-3 магазина, където или няма достатъчна квадратура от това ,което харесваме или трябва да чакаме срок на доставка до 60 дни, най-накрая успяхме да купим нещо подобно на представите ни, какво търсим.
Но сега, като си помисля, че предстои да купуваме теракоти и плочки за баня и още 100 неща, ако за всичко така ще се обикаля- леле майко!  Crazy
Не знам - аз ли бъркам нещо като тръгна да избирам, нещо в магазините ли не е наред, ама някои неща ми се виждат невероятни.
Вие как купувате неща, които няма да смените години наред в жилището си?

# 1
  • Мнения: 1 449
Съчувствам ти, но това нещо за съжаление е типично и е факт май навсякъде.   Sad Минала съм по този път и понеже аз избирам, обикновено мъжа ми ме обвинява че съм царица да осложнявам нещата, че все избирам нещо, което го няма налично и т.н., но мисля че накрая проумя истината...

# 2
  • Мнения: 4 546
това с размерите не ни се случи, но с количеството е доста често срещано  Close
специално за мастерхаус ни предупредиха, че често бъркали качеството на плочките или ти дават друг вид плочки. не се опарихме, но си отваряхме очите на 4.

Вие как купувате неща, които няма да смените години наред в жилището си?
ами оказа се доста изнервящо занимание  Confused

Общи условия

Активация на акаунт