в 8м.-тревоги,притеснениа....!

  • 545
  • 5
  •   1
Отговори
здражеите.колкото наближава термина,толокова поже4е се притесниаеам.има ли мами в 8м.и какви са притеснениата им?благодариа ви преджарително Heart Eyes

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз вече съм в 9-ти, но е нормално да има притеснения и то още от самото начало на бременноста, но гледам да не мисля по този въпрос, защото какви мисли ми идват в главата- не е истина...  Rolling Eyes
Не мисли за лоши неща- мисли как след известно време ще си гушкаш едно сладко и здраво бебче! baby_neutral
Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 8 917
Не си особен случай, миличка Peace Всеки се притеснява малко или много - какщ е мине раждането, как ще е бебенцето, всичко ли ще е наред, после как ще се възстановиш, как ще свикнете с него - с режима му и т.н. - това е нормално - искаш най-доброто, но просто сега е моментът да си починеш и да не мислиш за нищо . Подари си спокойствие, докато бебчето ти е на сигурно в коремчето ти - нахранено и на топличко! След това ще му мислиш Peace - имам предвид, че ще си грижиш за него - нищо страшно Peace

# 3
  • Мнения: 4 806
мила, поеми дълбоко въздух и се успокой

всички тези притеснения са нормални
каквото и да си чела или чула по повод раждането - твоето ще е различно. Защото е твое. Най-хубавото на цялата тази работа е, че ще се появи едно мъничко и най-прекрасно същество, най-прекрасното от всичко, което си срещала в живота си. Сега са му много важни седмичките в мама. То се оформя окончателно и мама трябва да е много спокойна.

И от опит мога да ти кажа, че като го гушнеш мъничето - всички страхове и болки се забравят. Почти на минутата. А даже и да не е така - знаеш до живот, че си е струвало.

Леко и успешно завършване на бременността ти пожелавам

# 4
  • Мнения: 379
Аз също съм в 8-ят месец,термина ми е на 03.08.тези дни най-трудно ми е спането нощем,немога да намеря място на корема си,а иначе не ми се струва много голям newsm78
и започна много да ме хваща мързел.иначе си се чувствам добре,не съм почувствала някаква непосилна тежест от корема,нямам подувания по краката и глезените,поне за сега.
Пожелавам ти леко раждане и здраво бебче Wink

# 5
благодариа ви мнооого  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт