"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" тема 5

  • 19 524
  • 658
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
                                                    ДОБРЕ ДОШЛИ в новата тема на "ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ"



                                                     



E-mail
dvbgm@yahoo.com
fdbm@mail.bg




Телефони за връзка

Росица Букова - 0888 849803

Мария Милева - 0888 849932

Гергана Пожарски - 0886 364561

Ева Димитрова-0887 237348

Кристина Николова - 0887 862 363

Ефросина Михайлова - 0897 260 968
                                    - 0899 229 083

Ивелина Чолакова - 0886 17 17 15


Връзки с обществеността
Линда Александрийска - 0887 906990, 0888 500143

Отговорник проекти
Ивет Кънчева - 0889 673038

Превенция генетични заболявания и деца с увреждания в институции
Мариета Стоянова - 0898 613161

Помощ на социално слаби семейства, самотни майки и майки-сираци
Ивет Кънчева - 0889 673038
Весела Ставрева - 0889 436844
Юлияна Мицева - 0889522518


Сметка -1043983402
PIB-централа
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66

Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 17:40 от Luminosa

# 1
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Хайде от мен пирона. Laughing

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477

а от мен добро утро и лек ден.

# 3
  • Мнения: 1 493
Да ни е честита !

# 4
  • Мнения: 2 125
Добро утро и от мен! Днес ще се видим в Св. Параскева Hug

# 5
  • Мнения: 2 249
е не сте ли избързали малко с новата тема-другата е едва 19 стр newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 35
Момичета, може ли някоя от "по-вещите" да систематизира в тази нова темичка предстоящите близки мероприятия, за да знаем къде, кога и как да се включим в тях. За да не се връщаме в предишната тема постоянно. Моля smile3525

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
е не сте ли избързали малко с новата тема-другата е едва 19 стр newsm78
И аз това се чудя  newsm78  #Crazy
Това значи ли, че моята тема не ти хареса  newsm78

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 12:57 от Дамаянти

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, може ли някоя от "по-вещите" да систематизира в тази нова темичка предстоящите близки мероприятия, за да знаем къде, кога и как да се включим в тях. За да не се връщаме в предишната тема постоянно. Моля smile3525

ок!!!!!
почвам ги по ред на номерата.Не че са много де....

1.   25.06.-Кръщетето на децата

2.   01.07 -евентуално подкрепа и съвместен протест с другите мами с цел промени в закона съм няколко министерства.В момента се работи по това

Това за сега са основните неща,но си остават пътуванията към домовете.И след срещата на 19.06 ще знаем повече за работата през лятото.

# 9
  • Мнения: 4 371
Айде аз като първа завърнала се от "Св. Параскева" да споделя впечатления. Ами прилича на детска градина Simple Smile Децата се гледат отлично(за пръв път го посещавам този дом), все едно са на персонала, а не деца от дом. Всички са страхотни, малки бонбони.
Като отидохме, се оказа че правят кръщене на някои деца и ни връчиха по една свещичка Simple Smile
Директорката според мен е страшно човечна и мила, така си представям аз една директорка Flowers Bouquet
Обаче едно детенце се задави и посиня, това ще го помня сигруно докато съм жива. Направо щях да умра(аз съм страшно страхлива). Слава Богу, оправиха го. А то(Мартично се казва) е страшно диване, не смеят да го оставят за една секунда само, че се крие и после го търсят сума ти време Grinning
Ми това е, другите ще допълват своите впечатления, за да съставим картина за тези, които не дойдоха Simple Smile

# 10
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Много ме е яд, че не можах да дойда. Кайо беше болен вчера и не бях на работа и днес трябваше да съм на линия. Cry

Момичета, за вас  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 781
Хайде и аз да споделя Simple Smile...много ми хареса в дом Св. Параскева / за разлика от №7 Sad/, обнадеждена съм и по-оптимистично ностроена, ако всички домове са поне като този, ще има надежда за децата, които обитават и се отглеждат в теза домове! Praynig Има топлина, уют, децата не изглеждат толкова нещастни и леличките са приятни!! Simple Smile
Levender, много го харесах Мартинчо, направо се влюбих в него и говорих с персонала,  да му стана кръстница-има такава възможности евентуално ще ми позволят да го кръстя в църква, но бих искала ако може да го направим с останалите дечица?! Проблемът е, че на 26 рано сутринта пътувам за чужбина и не съм сигурна дали ще успея...горе долу какъв ще е часът, колко време отнема и каква организация се изисква от моя страна??!! Hug

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Хайде и аз да споделя Simple Smile...много ми хареса в дом Св. Параскева / за разлика от №7 Sad/, обнадеждена съм и по-оптимистично ностроена, ако всички домове са поне като този, ще има надежда за децата, които обитават и се отглеждат в теза домове! Praynig Има топлина, уют, децата не изглеждат толкова нещастни и леличките са приятни!! Simple Smile
Levender, много го харесах Мартинчо, направо се влюбих в него и говорих с персонала,  да му стана кръстница-има такава възможности евентуално ще ми позволят да го кръстя в църква, но бих искала ако може да го направим с останалите дечица?! Проблемът е, че на 26 рано сутринта пътувам за чужбина и не съм сигурна дали ще успея...горе долу какъв ще е часът, колко време отнема и каква организация се изисква от моя страна??!! Hug

ако директорката каже ДА не виждам проблем,че пътуваш на 26и

Но не е сигурно,че може да бъде кръстен.....отказ и т.н от родители.

Миленче,ще питаш ли.....

Иначе,може като се върнеш от чужбина,а и погледни темата за кръщенето!

# 13
  • Мнения: 3 248
Ми аз нещо се обърках вчера, четох в темата на нервна почва и видях, че има предложение темата да се затваря на всеки 15 страници, което беше подкрепено! Нищо лично и лошо срещу предишната тема...изобщо как си го помислихте?! newsm78

# 14
  • Мнения: 4 195
ето ме и мен - успешно завърнала се от Пернишкия регион
за съжаление не видях децата в дома защото адски бързах, оставихме над 100 компота и адаптираното млкеце, 10 деца бяха на почивка заминали и беше малко тихо в дома, другите бяха навън, а бебоците спяха - как ми е мъчно но нямаше начин трябвапе бързо да свършим, нищо другия път.
ходихме и до Хелиана - и двамата с Дани са добре но незнам как мислят да я карат, но по подробно в темата за нея която вие гадинки не четете - четете я, сега и в отчетната ще пусна кое и на кого и по колко знаесохме
още веднъж искам да благодаря на мъжа ми че въпреки яростната му съпротива да съм част от Движението днес не ме остави сама с пълна догоре кола, а ме закара и върна бързо, без да мрънкя и дори сподели мнение за Хелиана съвпадащо с моето  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт