Спешно - детски очен лекар в Бургас

  • 13 960
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
Момичета спешно Моля да ми препоръчате добър детски очен лекар в Бургас. Дднес ходихме в Оксиком, но държа да събера максимално повече мнения. Много ми е мъчно,имах подозрения,че малката е късогледа, носе оказа че има и астигматизъм. Лекарката ми заяви в прав текст да не се надявам да махне очилата, които ще и направят поне до 18 -тата си година, когато ще може да се подложи на лазерна операция. Направо ми се доплака, като знам как се подиграват децата.... Моля ако някоя майка знае да ми препоръча специалист ще ги обходя всичките ако е нужно. Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 3 914
ако можеш иди до Варна при доц.Митов в клиника Св. Петка

# 2
  • Мнения: 4 665
ако можеш иди до Варна при доц.Митов в клиника Св. Петка
Той офталмолог педиатър ли е?

# 3
  • Мнения: 3 914
не е специално педиатър но аз съм водила моето дете когато беше на 11м. а и там на място видях оперирано 3м. бебе и то беше със двустранна катаракта-майката беше доволна
а при нас положението е много сериозно ,той не се нае да се занимава но беше един от малкото лекари изявили желание да помогнат,въпреки че не ни е лекувал знам че е много добър специалист
успех Peace

# 4
  • Мнения: 262
и аз преди време търсих детски очен лекар и повечето майки от форума ми препоръчаха един доктор на който много не се сещам имато беше нещо от рода на Кузнецов или нещо такова но запомних адреса ул. Лермонтов 21 доста майка споделиха че са много доволни от него а също и на Вардар блока там работят майка и дъщеря но дъщерята се занимава повечето с деца

# 5
  • Мнения: 3 251
Д-р Кузнецов-детски офталмолог е,много внимателен и кадърен лекар е. Сега ще потърся координатите му, които имах записани - отпреди година са.
Сергей Георгиев Кузнецов
Болница: МЦ ІІІ ЕООД - Бургас
Длъжност: офталмолог
Град: Бургас
Адрес: к-с "Меден рудник" бл.408 вх.А
Телефон: 056/ 85-21-09
GSM: 088/ 868 48 97
E-mail: sergeyzat@abv.bg


# 6
  • Мнения: 667
При кого ходихте в Оксиком? На нас ни препоръчаха Д-р М.Хрелева точно там - от тази година работи със Здравната каса.
Ходихме и тя потвърди диагнозата, която имахме от преди това  - очила. За диоптъра каза, че може да се израсте, за астигматизма - не.
Не се притеснявайте за очилата - в нашия клас още като бяха 1 клас  1/4 от децата сложиха очила.  Но моята във втори клас спря да ги носи -срамува се. Ще се опитам да преодолем това.

# 7
  • Мнения: 4 665
Благодаря на Всички мами, които ми отговориха. Днес поръчах очилцата, защото и да се ходи при друг лекар носенето им на този етап е неизбежно.

Общи условия

Активация на акаунт