болки в корема моля помогнете ми

  • 1 555
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте ,днес имам някъкви болки в корема като пробождане все едно игли ми забиват едно такова като пробождане ниско в корема и нагоре към гръдния кош незнам на какво се дължи това но страшно много ме е страх аз съм в 13г.с имала ли е някой такива болки и на какво може да се дължи това малко съм настинала но надали е от това страх ме е от спонтанен аборт   smile3518

# 1
  • Мнения: 131
ей, ама и ти си поставяш веднага едни диагнози!
разбира се най-добрият съвет е - колкото можеш по-бързо се консултирай с гинеколога си за болките ниско долу.
С това шега не бива. Може да се окаже и съвсем нормален за една бременност дискомфорт. Но може и да е друго.
По добре веднага тичай при доктора. Може да е за нищо, но пък със сигурност ще те успокои и няма да мислиш глупости за спонтанен аборт.
А за болките в гръдния кош - мен така ме наболяваше първо до края на бременността -- когато гръдният кош се разширява малко или много заради плода, а след това около 2 месеца докато пък се "поприбере"

# 2
  • Мнения: 4 621
Първо се успокой и  недей да мислиш такива неща. Свържи се с лекаря си или направо го посети, за да може да ти даде компетентно мнение на какво могат да се дължат болките.

# 3
  • Мнения: 8 917
Здравейте ,днес имам някъкви болки в корема като пробождане все едно игли ми забиват едно такова като пробождане ниско в корема и нагоре към гръдния кош незнам на какво се дължи това но страшно много ме е страх аз съм в 13г.с имала ли е някой такива болки и на какво може да се дължи това малко съм настинала но надали е от това страх ме е от спонтанен аборт   smile3518
Миличка, въобще не си мисли подобни глупости. Може да е от всичко. Запази спокойствие, защото то е най-важно, свържи се с лекаря си и му опиши какво чувстваш. Ако трябва отиди и на преглед при него. Peace Стискам палци всичко да е ок  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 3 390
Не се притеснявай, но върви при лекаря още днес!

# 5
  • Мнения: 4 806
хайде мила, горе главата - може да е просто изменение в тялото, за да се наместят органите.

недей да се притесняваш. по време на моята бременност имах всякакви болежки, но си бях навила на пръста да не се стряскам и да я карам спокойно.

Ако имаш нужда от допълнително успокоение - отиди на лекар.

# 6
Здравйте отново вчера ходих на гинеколог и ми каза че матката ми е напрегната изписа ми да пия Papaverini и Ranitidin,само не можах да разбера от какво се напряга матката и на какво може да се дължи  Sunglasses

# 7
  • Мнения: 254
здравей, аз съм в 11 г.с. и от самото начало съм с болки ниско долу и пия но шпа и утрогестан, и моята докторка ми каза че няма нищо страшно стига болките да не са спазматични или нетърпими, може да се дължат на разпъването на матката защото тя сега увеличава доста размера си, така че спокойно Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 806
от бременността се напряга матката, няма от какво друго да е...
не ги взимай нещата твърде навътре, че то девет месеца не са кратък срок

лека бременност и по - малко притеснения ти пожелавам... Simple Smile

# 9
  • Мнения: 131
Здравйте отново вчера ходих на гинеколог и ми каза че матката ми е напрегната изписа ми да пия Papaverini и Ranitidin,само не можах да разбера от какво се напряга матката и на какво може да се дължи  Sunglasses

ами време е да се успокоиш. щом д-ра е казал, че няма страшно, довери му се
Папаверин по принцип действа отпускащо и болкоуспокояващо. Действа предимно на гладката мускулатура. Ще отпусне матката, за да не те боли. Ранитидина по принцип за стомашни проблеми, но щом лекар го е предписал, значи има нужда.
Спокойствие му е майката! Леко бременеене!

# 10
  • Мнения: 8 917
Здравйте отново вчера ходих на гинеколог и ми каза че матката ми е напрегната изписа ми да пия Papaverini и Ranitidin,само не можах да разбера от какво се напряга матката и на какво може да се дължи  Sunglasses

Важното е, че всичко  е ОК! Сега - повече спокойствие и усмивки  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт