Кой е най-странния ви сън?

  • 1 178
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Провокира ме темата за сънищата малко по-надолу.Моят най-странен сън е :влизам в тъмен тунел вървя вървя и излизам на поле като поглеждам докъдето ми стига погледа само черепи и кости на хора,животни и докато аз ги разглеждам започва да вали черен дъжд.За филмите на ужасите,които сънувам няма да разказвам..... е само един.Та значи озовавам се в една къща-много старинна,и вървя по един страхотно дълъг коридор и от едната ми страна има стаи,в които се извършват убийства на хора по най-различен начин ама то кръв и чудо.ХИ-ХИ-ХИ майка ми казва че ако ги записвам ще надмина и Стивън Кинг по лудост.Вие сте! Mr. Green Twisted Evil

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Един разговор с починалият ми дядо. Беше невероятно като усещане.

# 2
  • Мнения: 4 965
Един разговор с починалият ми дядо. Беше невероятно като усещане.

Сега се сетих същото нещо.
Няколко дни след като почина любимият ми дядо имах подобен сън и беше много реален. Сънувах как през нощта се събуждам, отваря се вратата и влиза дядо ми. Седна до мен на леглото, хвана ме за ръката, целуна ме и каза, че много ме обича и много му липсвам, че тепърва ме очакват прекрасни неща и не трябва да ми е мъчно за него, защото той ще бъде винаги до мен и ще ми помага.
Този сън ми даде много сила.

Иначе, сънувам странни неща често. Имам 2 повтарящи се истории - в единия сън летя (вдигам се от земята и излитам през прозореца, летя над нощния град и е много приятно, след това се връщам вкъщи и се събуждам), а в другия съм на плажа и изведнъж водата приижда и ме отнася (винаги се събуждам плачейки и не мога да си поема въздух - все едно наистина се давя).

Снощи пък сънувах, че след няколко години съм сама на почивка и срещам мое бивше гадже, с което изживявам бурна страст и избягваме в далечен град, където му раждам дете (направо латино история, а раждането беше много реалистично).

# 3
  • Мнения: 880
предлагам да кажем също и кой е най-хубавият ни сън,защото иначе ще стане прекалено страшно тук Laughing

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Доста такива ги имам. Единият го описах в другата тема, сега ме мързи пак да пиша. Друг такъв е , че виждам как пред очите ми става самолетна катастрофа, пушек, пищящи хора, кръв, аз се сещам, че малката е някъде сама, откачам. Беше ме много страх, събудих се и доста време ми трябваше да се успокоя.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Иначе, сънувам странни неща често. Имам 2 повтарящи се истории - в единия сън летя (вдигам се от земята и излитам през прозореца, летя над нощния град и е много приятно, след това се връщам вкъщи и се събуждам), а в другия съм на плажа и изведнъж водата приижда и ме отнася (винаги се събуждам плачейки и не мога да си поема въздух - все едно наистина се давя).
Shocked И аз много често сънувам, че политам; както и че приижда вода на плажа... Какво ли означават? newsm78

Един разговор с починалият ми дядо. Беше невероятно като усещане.
Забравих да поясня, че това е не само най-странният ми сън, а най-странното ми преживяване въобще.

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 10:52 от РЕНИ

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Имала съм доста странни сънища. Един от тях-събуждам се една вечер и се намирам във въздуха, точно над леглото ми. Отдолу виждам тялото си, как спя. Наведох се и си духнах в ухото. Тялото ми се размърда леко и пак заспа. После и аз слязох долу, наместих се и продължих да спя  Grinning

# 7
  • Мнения: 805
Ще кажа кой е най-противният ми, но за жалост 'сериен' сън. Изкачвам се по едни стъпала без парапет. На всичкото отгоре са вити а между тях зее пропаст. И колкото нагоре вървя, толкова се стесняват, а аз едва се задържам притисната към стената ( от външната си страна имат стена). Зад мен е тъмно, нагоре някъде има ярка светлина. Винаги се събуждам от зор и после ме е страх да заспя  Sad

# 8
  • Мнения: 1 462
Не мога да го опиша.  Нещата там нямат имена, нито поведението им подлежи на описание.  А в последствие се оказа, че са конкретни хора с имена и стереотипно поведение.

Общи условия

Активация на акаунт