Лошо време и болки на операцията след секцио?

  • 4 722
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
Здравейте мамчета!
Преду 23 дена родих чрез секцио.Вчера беше лошо времето и ме наболяваше ниско долу операцията.Това нормално ли е и как мога да си помогна?  newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 974
Споко, мен все още ме наболява при разваляне на времето Wink
Май ще си е завинаги!

# 2
  • Мнения: 962
олее  ooooh! а пиеш ли нещо за да те понаболява по малко?  newsm78

# 3
  • Мнения: 8 917
Споко, мен все още ме наболява при разваляне на времето Wink
Май ще си е завинаги!
За завинаги - не знам, мен не бе е боляло скоро, но известно време - определено да Peace

# 4
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Е твоето секцио е било доста скоро - нормално е да те боли, ама ще мине ... Hug

# 5
  • Мнения: 4 621
Предполагам, че е защото операцията ти е от скоро.
Аз родих със секцио преди година и 1 месец - болеше ме в самото начало само. Сега независимо от времето не усещам нищо Hug

# 6
  • Мнения: 46 438
Нищо не съм усетила до сега, вече минаха почти 2 години.

Но ти скоро си родила, може от това да е  Peace

# 7
  • Мнения: 4 978
Здравейте мамчета!
Преду 23 дена родих чрез секцио.Вчера беше лошо времето и ме наболяваше ниско долу операцията.Това нормално ли е и как мога да си помогна?  newsm78

Аз имах постоянни болки, тип "срязване" и "опъване" до края на 3-я месец след операцията (то си е и от ЕГН-то). Според мен е нормално.

# 8
  • Мнения: 463
Не ми се е случвало никога такова нещо,да ме боли от времето,много съм изненадана че е възможно.Но при теб може да и от скорошната операция newsm78

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравей, не го свързвай с времето, просто скоро си родила. Мен ме болеше 2месеца след секциото. По принцип има връзка време-болка при кокали и стави, не при кожа и мускули...Честито ти бебче! Hug

# 10
  • Мнения: 962
Благодаря!  Hug

# 11
  • Мнения: 3 268
МНОГО БЪРЗАШ МИЛО МАЙЧЕ!ОЩЕ КОЛКО ЩЕ ТЕ БОЛИ!ДЪЩЕРЯ МИ Е НА 3 Г И 8 МЕСЕЦА И ОЩЕ МЕ БОЛИ!ЗАТОВА ЩЕ ПРЕПОРЪЧАМ НА ТЕЗИ,КОИТО ОЩЕ НЕ СА РОДИЛИ-АКО СЕКЦИОТО НЕ СЕ НАЛАГА ПО ЗДРАВОСЛОВНИ ПРИЧИНИ,РАЖДАЙТЕ ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ.ИМАМ ДВЕ ДЕЦА-ЕДНОТО РОДЕНО НОРМАЛНО,ДРУГОТО СЕ НАЛОЖИ СЕКЦИО ПО ВРЕМЕ НА РАЖДЕНЕ.НЕСРАВНИМО ПО-БЪРЗО СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА ЖЕНАТА СЛЕД ЕСТЕСТВЕНО РАЖДАНЕ.САМО СИ ПРЕДСТАВЕТЕ КАКВО КЛАНЕ ПАДА ПА ВРЕМЕ НА СЕКЦИО,Е КАК НЯМА ДА БОЛИ!

# 12
  • Мнения: 922
Преди близо 4 години родих с епизиотомия - 10 шева. И до ден-днешен при разваляне на времето ме боли...

# 13
  • Мнения: 46 438
stefani66, нещата са много индивидуални, нека не обръщаме темата на "Секцио с/у нормално", има достатъчно такива ...

# 14
  • Мнения: 114
Не ме боли операцията макар че скоро съм родила и аз, за първи път чувам че от времето може да те боли.

Общи условия

Активация на акаунт