Защо става така с бишкотите Плазмон???

  • 607
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Досега като съм купувала са се разтваряли добре.От няколко дни стават на едни желирани топчета и запушват всички видове биберони..А ги правя с доста гореща вода.Да не би като ги разтварям във много гореща вода да се желират?Или партидата е кофти?
Ако сте се сблъсквали с подобен проблем, моля ви споделете...

# 1
  • Мнения: 35
По някой път и на мен ми се е случвало. Мисля че е от топлата вода.
Пробвай с по хлатка-около 45-50 градуса. Joy

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 16:31 от Vivi

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
А преди това с каква вода ги разтваряше?Не ми се е случвало да ми станат на топчета.Да не са стари,виж им срока на годност.Или купи нови и виж,дали и с тях така ще стане.

# 3
  • Мнения: 128
Не са стари - годност 2007 г.От едно и също пакетче някои се разтварят, други не.Но не съм се замисляла дали има връзка с по - хладката вода newsm78

# 4
  • Мнения: 3 886
интересно аз не съм имала проблем

# 5
  • Мнения: 178
Всяка вечер слагам в АМ на малката,досега не ми се е случвало нещо подобно.Най-добре купи нова кутия и не се ядосвай Hug.

# 6
  • Мнения: 31
Проблемът ти идва от горещата вода. Те се разтварят идеално дори и в по-хладка.  wavey

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 23:37 от Vivi

# 7
  • София
  • Мнения: 663
и според мен е от горещата вода, аз ги разтварям с малко по-топла от хладката вода и нямам проблем досега. опитай и ти

# 8
  • Мнения: 6 472
Ура не съм само аз Mr. Green По едно време бях решила, че съм пълен идиот, като чета как на вас ви се разтварят без проблем бишкотите, а моите седят на буци и се налага да прецеждам млякото Tired Та от топлата вода е Grinning Като ги разтворя в по- хладка вода и нищо им няма Grinning

# 9
  • Мнения: 2 531
Използвам темата да попитам с каква дупка биберон ползвате бисквитите? Аз използвам нук-за мляко- ще минават ли?

Общи условия

Активация на акаунт