Гадости в храната?!

  • 6 399
  • 93
  •   1
Отговори
Случвало ли ви се е да намерите нещо гнусно в закупена от вас стока? На мен - Да !!! Веднъж когато си бях купила тостерен хляб намерих в/у една от филийките.... голям, гнусен и зелен сопол!!!
 Нещо по- гнусссс???

# 1
  • Мнения: 3 634
Някой ми беше казал, че са намерили в готово нарязан хляб (от онези за тостерите) нарязан на филийки плъх.

# 2
  • Мнения: 2 309
Ако говорим за хляб-взех кардинално решение!Купувам единствено пълнозърнест,така и да има нещо не го виждам Rolling Eyes.Нито сополи,нито буболечки,нито нокти,блях май и него ще откажа Sick

# 3
  • Мнения: 663
Имам един спомен от детството-заводски бял хляб, режем първа филия-всичко е ок, втора филия-малко мравки, трета филия още мравки и накрая се оказа, че вътрешността на хляба е цял мравуняк, голяма гнус.

# 4
  • Мнения: 7 837
Преди години в кренвирш намерихме нещо като перо  Sick От тогава не съм вкусвала кренвирш  Sick

# 5
  • Мнения: 27 524
Жито с пеперудки вътре  Crazy Върнах го, след като ги пуснах да се разлетят из магазина при недоверието на продавачките  Laughing

Не съм намирала гадости. Скоро си купих хляб и вътре беше пълен с парчета черен шоколад  Grinning Сметнах го като бонус  Grinning

Знам, че в Щатите един беше си купил кутийка с кола и вътре мишле  Mr. Green Беше ги осъдил и получи осемцифрено обезщетение. И аз съм съгласна за такова нещо да си пийна кола с мишле  Hug

# 6
  • Мнения: 27 524
Никол, я си кажи за свинската четинка в пюрето Хип на София  Joy

# 7
  • Мнения: 238
веднага се сетих за тази случка в МИМАС на Попа...
....човекът които приготвяше дюнерите ,тъкмо когато му беше сложил всичко го изпусна на земята с вътрешната му част,преди да е завит и след това най-спокоино си го взе ззагъна го и го подаде на човека .........от тогава дюнер не съм хапвала Simple Smile

# 8
  • Мнения: 27 524
Имам един спомен от детството-заводски бял хляб, режем първа филия-всичко е ок, втора филия-малко мравки, трета филия още мравки и накрая се оказа, че вътрешността на хляба е цял мравуняк, голяма гнус.

Добре, че не са били термити, да ви оставят без мебели в апартамента  Joy

Вярно е гнус  Sick

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Веднъж в един ресторант ми поднесоха салата... С муха, при по щателно търсене мухите се оказаха две. Спуках келнера от бъзици после, не искаше да припари до нашата маса. То не беше ресторант де, кръщенето на братовчед ми беше. Как ли не го бъзиках, че котката е избягала от кухнята, гледа ме че съм си изяла салатата (друга беше, споко) и ме пита да я отнеса ли, а в нея паднало едно листо. "Не, ще си изям листото". Ужас.

# 10
  • Мнения: 4 195
уф буболечки в лещата, пирон в република - десертчето, сопол в бирата, хлебарка в русенско варено - гадории колкото щеш - гледай по нарядко - като незнаеш не ти е гнус Joy

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Хляб с ръждясала рибарска кукичка, буболечка-пак в хляб, отново в един хляб - парче стъкло. На моя приятелка баща й си купил "руска салата", в нея откри ................. използван презерватив Sick!

# 12
  • Мнения: 2 212
Баси, като чета и верно ще мина на пост и молитва ...то да ти се отяде всичко Sick

# 13
  • Мнения: 27 524
Баси, като чета и верно ще мина на пост и молитва ...то да ти се отяде всичко Sick

 Joy Joy Joy

Аз съм в трепетно очкаване на Дона, тя е голям фен на гадостите и ще има интересни неща за споделяне. Доне, де си?  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 397
Като ви четях се сетих за една жена преди години в Англия, която намерила парче от плъх в Марс и беше получила огромна сума обезщетения, не помня точно, но май 250 000 паунда, та тогава си говорехме, де тоя късмет аз да го бях намерила  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт