Отново за машините за хляб

  • 738
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Момичета вие ме навихте да си взема и аз машина за хляб. Имам няколко въпроса.
Какъв е най-големия грамаж на хляба/ аз видях по 250гр- ама ми се струва много малко/, коя марка е най-надеждна и за предпочитане?

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Гледай да е от 500 до 1000 или 1200 гр. Можеш и малък и голям хляб да печеш, и тесто различно количество да месиш. За марка имам наблюдение само върху моята машина-Северин е, много съм доволна. Имам я от 2 години, септември ще започне третата година откакто я купихме.
Има една Мулинекс за 500 и 750 гр хляб- за нея не съм чувала добри неща, по-точно чувала съм отрицателни отзиви.

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 20:00 от djemma

# 2
  • Мнения: 222
А  каква цена е твоята машина и къде мога да я намеря?

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ами купихме я от Техномаркет, но преди 2 г, сега не съм я виждала вече, беше 189 лв.

# 4
  • София
  • Мнения: 708
моята я взех от Метро, полска, към 70лв беше доволна съм
но после разбрах, че има и с две бъркалки, по-удобен бил хляба за тостер после..
ама машинката си е малко 'ботрук", т.е. заема място в кухнята, но е ценна придобивка..

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ето такава е моята:


Изобщо не е "ботрук", размерите и са  26,5 х 33,5 х 28,5 см. Изхвърлих фритюрника на терасата,за да освободя място за втория ми любим уред след миялната. Виж фритюрника ми наистина беше "ботрук".
На сестра ми е Аляска от Метро. Но е от скоро и засега няма забележка, дано и занапред да няма.
В Технополис намерих това :
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=821024&cat=31
Ама що за марка е, нямам представа. Някой знае ли чие производство е?

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 00:24 от djemma

# 6
  • Мнения: 399
Моята е Electrolux, меси 750 гр. хляб. Много съм доволна от нея, ползвам я почти 3 години. Би било добре да беше по-голяма, но тогава нямаше кой да ме посъветва, никой около мене не беше ползвал такава машина.

# 7
  • Мнения: 399
С Гугъла може да се потърси марката, може да излезе нещо.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз си всех Фиф от склада на ТСМ в Хаджи Димитър.Стоките са хубави, с някакви дребни дефекти, поради което ги продават по-евтино.Първата, която уцелихме, беше с дефектен програматор - т.е. за боклука.Смениха ни я моментално, без възражения, много печени се оказаха хората в склада.Втората, която взехме, е супер.Меси и пече идеално, много съм доволна, вече не купуваме готов хляб.Лошото е, че съм качила 2 кила за има-няма две седмици Cry
Машинката е с две бъркалки, пече хляб до 1200 гр., има десетина програми, включително и за мармалад, макарони, козунак и т.н.Струва 40 лв. и има 6м. гаранция Simple Smile

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
МоЙто ФИФче е от търг. център на Зах. фабрика за 55 лв, новичка със всичките му джажи и 1 година гаранция .... после и Уна си купи от там  Grinning.
Препоръчвам я (ФИФ-а де), аз съм доволна.

# 10
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз съм за ФИФ, Мулинекс -не!

# 11
  • Мнения: 6 243
ФИФ руууулз!!! Моята е от миналия Великден - ще рече година и нещо кара, няма грешка. Само дето като Белиндата ми страда силуета, ама то не може всимко да те и наред, нъл тъй!!!

Общи условия

Активация на акаунт