автобиография на Георги Апостолов ми трябва спешно - помагайте

  • 2 326
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
момичета трябва ми спешно до сряда най- късно автобиография на революционера Героги Апостолов - участник е в Априлското въстание, ако ми намерите в нета и негова снимка ще съм ви адски задължена, аз не успях

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 14:35 от viki1

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
ти ме уби! допреди минутка до мен стоеше колега със същото име. викам си: с какво ли се е прочул сега?!

сори, ако в нета няма, не знам къде....

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Намерих това в нета:
Цитат
10. Георги Апостолов МИНЧЕВ. Роден през юни 1853 г. в семейство Еа богат търговец на абаджийска стока и откупвач на натуралния десятък. Завършил гимназия. Служител в търговска :кантора (счетоводител) и търговец. Средно материално положение. Неженен. Член на революционен комитет от времето на В.Левски. Участвал в подготовката на въстанието от 1875г. Член на Гюргевския БРЦк. Апостол във Врачански революционен окръг. Участвал в Априлското въстание 1876г. в щаба на четата на Хр. Ботев. Загинал в сражение на 21.05. 1876г. при с.Люти брод, Врачанско.

от тук

# 3
  • Мнения: 4 195
ЕлиТ   bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 25 442
Ама сериозно ли автобиография????? Shocked Shocked Shocked

# 5
  • Мнения: 4 195
Ама сериозно ли автобиография????? Shocked Shocked Shocked
да защо някакъв проблем ли има

# 6
  • Мнения: 1 492

Георги Апостолов Минчев (1853-76)
Български революционер. Участник в Старозагорското въстание. Член на Гюргевския революционен комитет. Помощник-апостол в III (Врачански) революционен окръг. Четник в четата на Х. Ботев. Убит при с. Лютиброд, Врачанско.

# 7
  • Мнения: 25 442
Ама сериозно ли автобиография????? Shocked Shocked Shocked
да защо някакъв проблем ли има
Ами автобиография се казва, когато сам си я пишеш. Ако друг ти я пише (особено след смъртта ти) се казва биографияPeace

# 8
  • Мнения: 4 195
Ама сериозно ли автобиография????? Shocked Shocked Shocked
да защо някакъв проблем ли има
Ами автобиография се казва, когато сам си я пишеш. Ако друг ти я пише (особено след смъртта ти) се казва биографияPeace
ми хубаво ама аз искам помощ в тази тема а не урок по български език, който явно съм пропуснала...............а ти май няма как да ми помогнеш, тоест не виждам защо пишеш в темата, освен за да се направиш на интересна
и не ми казвай че не си искала да се заядеш, защото ако беше така щеше да напишеш - ей, viki1, не се пише това а се пише еди какво си, поправи си го, а не да ми слагаш разни емотикони описващи великото ти учудване, нали?
за твое сведение инфо за този човек трябва на зълва ми, която е на 18 години, учителя и по история е написл следното в тетрадката и - не е достатъчно, искам автобиографията му........освен утре да отида да му направя забележка, а?

# 9
  • Мнения: 25 442
Ами направи му! Да се надяваме, че няма да реагира като тебе... Peace

Общи условия

Активация на акаунт