Какъв миксер?

  • 4 826
  • 11
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Колкото и странно да звучи..  Shocked..нямам си миксер EmbarassedСега съм решила да си купя.Да ама какъв да бъде ThinkingТо марки всякакви и видове също.Само миксер ли да е или от тези които са с купите и сами разбиват Wink,дори видях на едно място с разни други чудесийки  към него.А каква да е марката....Искам да е такъв,че да не издаде багажа на втория месец от ползването му,да не е много скъп и да върши работа... newsm78 (Ама само колко изисквания имам.... Crazy )
Препоръчайте ми  нещо качествено и хубаво Peace Моля Praynig

  bouquet

# 1
  • Мнения: 289
Моят е Мулинекс и е от 7-8 год. Съвсем обикновен модел. Тези с купите само заемат място, иначе купа винаги си имаш. Хубавото е, че има пасатор /и най-кучите марки имат/ и нямам нужда от пасатор отделно Grinning

# 2
  • Мнения: 5 475
Аз имам този на Браун,и съм много доволна!  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Моят е някаква измислена марка, но ми върши чудесна работа. Имамго от 7 г. С купа е и наистина е удобно. Няма пасатор, имам отделно такъв. Скоро ходихмена сватба и купихме миксер за подарък- 46лв Филипс (без купа). Успех в избора!  chef

# 4
  • Мнения: 9 107
да кажа, защото моя старичкия сдаде багажа, та още съм в период на търсене. Момичетата ме посъветваха да гледам W - това е мощността му. Та мощността гледай - поне над 300 да е, като ще си купваш

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09002070
преди няколко месеца си взех този, преди имах един елит за 20 лв, много бързо сдаде багажа, а съм го ползвала малко.
Този е доста мощен 350W, и разбива много добре, тежък е но времето за разбиване е кратко.
Успешна покупка

# 6
  • София
  • Мнения: 1 621
На сватбата ни едни приятели ни подариха този миксер: http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09000192
Ползвала съм го 3-4 пъти, доволна съм. Не е от най-мощните, но върши добра работа. Wink

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Аз имам миксер със стойка, т.е. въртяща се купа, сипваш и го зарязваш да си бърка - супер е. Ей този. Отделно миксера може да се откача и си го ползваш като обикновен миксер. Имам и кухненски робот на АЕГ - такъв -  и той е много добър Laughing Ама АЕГ си правят добре нещата, но са малко скъпички. Обаче има разлика в нещата, които прави миксера и кухненския робот.

# 8
  • Мнения: 8 917
Нашият е Bosch - 280W и съм много доволна от него Peace Към 60 лв беше Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Моят е този.
Колегите ми го подариха за сватбата. Вече 2 години го ползвам, не ми е направил никакъв проблем.

# 10
  • София
  • Мнения: 442
Зависи колко често ще го използваш. Ако в къщи обичате сладкиши, избери си по-сериозна марка. За купа не препоръчвам, освен ако ще месиш тесто. Купата и стойката заемат много място. Моят миксер е някаква куче марка, пасатора сдаде багажа, когато се опитвах да меля месо на детето, като беше бебе. Но самия миксер още си работи. Ползвам го рядко, може би 1-2 месечно. Струваше ми 20 лв, ползвам го от 3 години, като ми се счупи, ще си купя нов  Grinning

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Най вероятно ще е само миксер без купа.Дано да случа на покупка LaughingМерси за мненията  на всички. Hug

Общи условия

Активация на акаунт