к-г Градина

  • 1 486
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Някой ходи ли там?
Ние ще сме там от началото на август  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 580
Ей блазе ви...
Ние тая година май няма да видим морето... Sad Най-много да отидем септември за малко - на Градина естетсвено  Wink
Ама нали даваха нещо по новините за Градина, че е затворен...?!Резервирали ли сте вече място?
Калата е копие на баща си Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 751
Ей блазе ви...
Ние тая година май няма да видим морето... Sad Най-много да отидем септември за малко - на Градина естетсвено  Wink
Ама нали даваха нещо по новините за Градина, че е затворен...?!Резервирали ли сте вече място?
Калата е копие на баща си Simple Smile

Ей, ама защо няма да ходите?  ooooh!
И аз не знам как се оправи бъркотията, която настана в Градина, но май се върна на миналогодишните собственици.
Поне пуснаха хората, дето си бяха закарали караваните и чакаха 2 седмици #2gunfire
Не сме резервирали, ще търсим на място или 2 седмици преди това ще ни резервират наши приятели там.

Верно ли е копие?  Laughing Някои казват, че е мое копие, като изключим цвета на очите, които не са определено на родителите му  Joy Де да знам вече на кой прилича  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 362
Ааа определено ще посетя любимият си къмпинг ,от дете ходим там  Peace леля ми има вила в Равадиново и обожавам къмпинга имам много хубави спомени  Hug

# 4
  • Мнения: 580
Малко офф
Мацка, кутията ти е пълна....Изпратила съм ти мейл

# 5
  • Мнения: 163
основно ние ходим на зл.рибка -на палатки- само един път съм ходила на градина в бунгало. всичко беше ок. само дето дискотеката беше до бунгалото и малкиа се будеше.тази год. мисля да посетим каваци. но отново на бунгало заради бебка

# 6
  • Мнения: 686
Страхотно е на градина!  Peace Бяхме там миналата година, но просто имахме късмета едни познати да ни отстъпят караваната си за една седмица. Де ти тоя късмет тази година  Crossing Arms Нъц. Ще ви бъде страхотно, ще видиш. Аз съм много доволна. Баш си е да си с малко дете.
Аз по принцип се чудя дали да не отидем там на бунгало, ама те малко мръснички ми се видяха  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 417
Аз по принцип се чудя дали да не отидем там на бунгало, ама те малко мръснички ми се видяха  newsm78
Случайно бях там събота и неделя, ами бунгалата според моите критерий са меко казано мръснички и мизерни. На всеки критерийте са различни разбира се, ама аз се чудя освен хората, които си имат каравани там как някой може да почива в тези бунгала, при това цената не е чак толкова ниска - 30 лв., предполагам, че за толкова може и в някое хотелче да отседнеш, където ще е по спретнато и чистичко.

# 8
  • Мнения: 2 751
Ще ви бъде страхотно, ще видиш. Аз съм много доволна. Баш си е да си с малко дете.

Ама на Калоян ще му е за трета година там  Sunglasses

# 9
az sym AleX i rabotq na kympinga radvam se che vi haresva tam Simple Smile))

# 10
  • Мнения: 2 751
az sym AleX i rabotq na kympinga radvam se che vi haresva tam Simple Smile))
Алекс, здравей  Hug
Кажи сега как са условията там след потопа.
Възстановиха ли плажа и ивицата, където опъваме палатките?
Ще се радвам да ми пишеш на мейла: daniela_ikonomova@mail.bg

# 11
  • Мнения: 2 070
Алекс, маля те пише повече инфо тук и всякакви телефони за контакти и цени на каравани и бунгала, на палатките също.... baby_neutral   

Общи условия

Активация на акаунт