Ефикасният антицелулитен крем?

  • 46 186
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 440
Надявам се тази анкета да хвърли малко светлина върху новостите на пазара в борба с досадния целулит...Събирам мнения, за да си купя след раждането... Ако има някое вълшебство, което да съм изтървала, моля светнете ме  newsm10

# 1
  • Мнения: 295
наитина доволна съм от Аура Слим! при сравнително редовна употреба загубих 4-5 см за 1 месец!
а иначе от изброените съм използвала Leocrema (Crioattiva), но от Аурата съм много по-доволна

# 2
  • Мнения: 7 186
От Леокрема съм най- доволна.

# 3
  • Мнения: 643
И аз съм за лиокрема, много ме кефи как кожта ми става някак копринена. Hug

# 4
  • Мнения: 6 155
... Ако има някое вълшебство, което да съм изтървала, моля светнете ме  newsm10

Утайка от кафе  Wink Peace

А за тези от анкетата - Леокрема.

# 5
  • Мнения: 8 917
Ползвах 2 крема с такъв ефект на Лиерак - включително и лифт 10, но честно казано без диета и упражнения ефектът бе такъв какъвто си се очакваше - 0 Peace Mr. Green След това като си почнах по-лека храна и от време на време упражнения и резултатът е налице и без кремове Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 140
... Ако има някое вълшебство, което да съм изтървала, моля светнете ме  newsm10

Утайка от кафе  Wink Peace

А за тези от анкетата - Леокрема.

Ето за това иде реч. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 109
Антицелулитният крем на Ейвън
Антицелулитният крем на Дева
Продуктите на Леокрема
...но най-много съм доволна от новия антицелулитен крем на Ейвън Lift&Tuck Professional". Много хубаво изглажда кожата и я прави по-опъната и стегната.

Разочарована съм от антицелулитния гел на Виши и ампулите на Галеник. Просто нямах дори илюзията, че нещо се променя....

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
Леокрема Peace

# 9
  • Мнения: 7 837
Еднозначен отговор едва ли ще има  Simple Smile

Моят е 3D Body Defininition Serum на Yves Rocher

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
От Леокрема съм най- доволна.
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 530
От Виши и аз се разочаровах.

# 12
  • Мнения: 5 103
може ли да се сложи и Clarins като марка , аз от тях съм най-доволна.

# 13
  • Мнения: 13 512
От гореизброените,доволна бях само от Слим Шейп на Ести Лодър,но той по-скоро е  с отслабваш/стягащ/ ефект .За Биотерм-а не мога да кажа още впечатления.

# 14
  • Мнения: 689
Може и да ми се смеете, но аз съм доволна от антицелулитния на Регал. Мисля, че е сравнително нов, защото не съм чула някой да го споменава. За месец и нещо - 3см в талията, незнам от внушение ли, от що ли, но се поприбрах. Е вярно, че ям по-малко... но все пак...

Общи условия

Активация на акаунт