Шевна машина - каква?

  • 33 368
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Свекито прояви желание да ми подари шевна машина и аз трябва да си я избера . Колебая се между Сингер и Тойота . Знам , че Сингера са по добри , но пък за същите пари мога да взема Тойота с повече функции .Ако имате дайте и координати на евтини магазини или представителства newsm78 Помагайте Praynig

# 1
  • Мнения: 1 883
Ако има мами с някоя от тези машини - кажете добри ли са , коя от двете е по хубава . Четох във форума , че я хвалят ТСМ ска , ама коя от двете е въпросната?


http://www.atrakcion.com/catalog/index.php/cPath/27_82

# 2
  • Варна
  • Мнения: 332
Аз имам Тойота от около 5 години и съм доволна. Не се занимавам професионално с шев, но като ми се наложи да шия нещо, машината ми върши чудесна работа.

# 3
Нашите навремето имаха фирма и от тях знам, че Сингер се сглобяват в ТУРЦИЯ  и не са качествени, тези които са в България.В твоя случай ти препоръчвам да си избереш друга марка
 Wink

# 4
  • Мнения: 6 167
този въпрос има традиционно един отговор - Сингер.

# 5
  • Мнения: 399
Моята е Brother - имам я от 1981 г. Шила съм толкова много на нея, че като се замисля, направо съм за орден. И машината, естествено! Не е мръднала. Само я почиствам и смазвам редовно.

# 6
  • Мнения: 3 960
Моята е Тойота имам я от около 3-4г. и съм много доволна Hug

# 7
  • Мнения: 769
този въпрос има традиционно един отговор - Сингер.


Не е задължително.

# 8
  • Мнения: 474
Зависи колко искаш да шиеш и колко тежки неща, но Brother е изключително добра машина. И като конструкция и като функции.
А и няма да имаш никакъв проблем с поддръжката и ако се наложи резервни части и ремонт. Представителството у нас е много добро.

# 9
  • Мнения: 453
Аз ползвам 2 машини Тойота - права и оверлог, шия в малки серии. Не мога да се оплача. Имат гаранция 5 години и отличен фирмен сервиз тук в София.

# 10
  • Мнения: 8 917
Ако има мами с някоя от тези машини - кажете добри ли са , коя от двете е по хубава . Четох във форума , че я хвалят ТСМ ска , ама коя от двете е въпросната?


http://www.atrakcion.com/catalog/index.php/cPath/27_82
Гледачката на Гери има като тази от 196 и е много доволна. Освен нея има още 3, но не знам какви са, но определено си разбира Peace

# 11
  • Мнения: 1 883
Зависи колко искаш да шиеш и колко тежки неща

Професионална шивачка от мене няма да става . Елементарни поправки на детски дрехи и на нашите, подгъв , цип.... Peace

# 12
  • Мнения: 8 917
Зависи колко искаш да шиеш и колко тежки неща

Професионална шивачка от мене няма да става . Елементарни поправки на детски дрехи и на нашите, подгъв , цип.... Peace
Мисля, че ТСМ-ската ще ти свърши идеална работа . Според жената, която казах е направена супер лесно - илици прави сама и въобще - всичко е олекотено Peace

# 13
  • Мнения: 1 883
http://www.atrakcion.com/catalog/index.php/cPath/27_82

А каква е разликата между автоматичната и шевната? Embarassed

# 14
   Имам PFAFF и е невероятна-вече 9г. е безотказна.

Общи условия

Активация на акаунт