спукана фийстулка и ужасен запек

  • 605
  • 3
  •   1
Отговори
здр мили мами !имам нужда от ваща помощ newsm17 newsm17
беборана е на 6 месеца и имаме ужасен запек от които и се спука фийстулка в ануса и сега изхождането и е още по ма4ително newsm61 newsm45 .Никол е на карма ,а за обяд и следобяд съответно плодово и зеленчуково пюре.Проблема почна когато започнахме зеленчуковите пюрета.Дуфалак не ни помага,както и сини сливи ,тиква,круши и т  .н.просто ужас.
Днес бяхме в Пирогов и ми казаха 4е проблема бил в храната ,и  ме препрати  на гастроентролог(дано сам го написала правилно Embarassed)а нащо педи каза 4е няма смисал да ходим. Каза да давам круша на гладно и едни свещички (които са за деца над 6 год)Бизакодил,които и деистват добре но не са за бебета и не са решение на вапроса. smile3511Спуканата фийстулка на дупето сащо мн. ни тормози и ни пречи да се изакаме.Бебка по цял ден се напъва и мранка newsm50.Някои имал ли е толкова сериозен запек 4е 4ак да му се спука дупето даите ми някакав съвет newsm20

# 1
  • София
  • Мнения: 896
Мини известно време пак само на кърма. След това като почнеш пак със зеленчуковите - много внимателно и следи кое предизвиква проблема. И не го давай.
Успех!

# 2
  • Мнения: 1 942
Спри за известно време пюретата. Ако е само на млекце ще му се оправи на детенце запека и фийстулката. После пак започни само с плодово и полека със зеленчуковото пюре. Моята Никол ми се запече от морков и картоф иначе всичко друго е ок.

# 3
  • Мнения: 495
то хубаво кърмата, ама давай й и сокчета Naughty
и понеже съм наполовина профи гастро /от личен опит Confused/, ще ти кажа, че почти всяко второ същество от женски пол се ражда със следната анатомична особеност - дълго и усукано право черво, което означава затруднена дефекация Shocked
дано да греша, разбира се, и проблемът да е временен Blush   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт