малък кръвоизлив в окото

  • 1 674
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 860
 Габриел от няколко дена има малък кръвоизлив в окото. Преди няколко дни бяхме на доктор и тя го забеляза но нищо не каза по въпроса. Трябва ли да ме притеснява и възможно ли е да е от леката настинка която изкара на скоро? Струва ми се че днес е малко по-червено, но е вероятно и да си въобразявам.

# 1
  • Мнения: 2 332
Кръвоизлив или конюктивит? Всъщност - при конюктивит би трябвало да се отделят и секрети. Ако е конюктивит - има едни много добри капки, под формата на кремче - "Фуситалмик", но, разбира се, най-добре е лекарката да предпише лекарството.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 860
 Не е конюктивит, а точно малък кръвоизлив за сега. Той преди месец-два имаче конюктивит и имам останало мехлемче, но не е. newsm78 Появи се когато ми вдигна висока температура миналата седмица.

# 3
  • Мнения: 2 332
Не е конюктивит, а точно малък кръвоизлив за сега. Той преди месец-два имаче конюктивит и имам останало мехлемче, но не е. newsm78 Появи се когато ми вдигна висока температура миналата седмица.
Обади се на педиатърката и я питай нормално ли е това, също така какво може да се направи. Ние засега сме нямали такъв проблем Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт