Нали обещах да ви държа в течение.

  • 1 539
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Момичета, нали помните, че подадох жалба в РИОКОЗ-Пловдив, защото в нашата кухня дават кренвирши. Тогава обещах, че ще ви държа в течение на нещата.
И ето новините-в нашата кухня вече не дават кренвирши. И доколкото разбрах от мама Джул/тя е питала понеже/ вече няма и да дават.
Та така. Постигнахме една малка победа.

# 1
  • Мнения: 217
Браво Hug Hug дано има повече такива заинтересовани и куражлии мами  Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 742
 smile3501 newsm44 Браво

# 3
  • София
  • Мнения: 7 034
Браво Renci, може би такива хора като теб някога ще променят нещата в нашата държава. Честита голяма победа!

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
 Peace
Браво !

# 5
  • Мнения: 27 524
Браво, браво на теб, че не се отказа и има резултат.Много се радвам  Hug

# 6
  • Мнения: 723
Браво Renci, може би такива хора като теб някога ще променят нещата в нашата държава. Честита голяма победа!

Браво!!! Трябва да има повече хора като теб, да си търсим правата, иначе държавата е за никъде!

# 7
  • Мнения: 140
Браво!А има ли някакви санкции за виновните?Аз не съм чела този ти постинг,но такава идиотщина трябва да се накаже по някакъв начин!Как не ги е срам!!! #2gunfire

# 8
  • Мнения: 4 621
БРАВО  newsm10

# 9
  • Мнения: 4 068
Не зная дали има санкции за кухнята. Честно казано не съм проверявала. Тамън вече мислех да ида да проверя дали жалбата има движение и мама Джул ми каза новината. И тека вече втора седмица не са давали кренвирши. Надявам се да не е само за замазване на очите, защото ако след време пак почнат да дават пак ще подам жалба.

# 10
  • Мнения: 1 999
Браво renci! thumbsup
И аз чух от една мама, че в някои кухни в София дават кренвирши на децата. Sick И ако е така се чудя дали да записвам бебка на кухня. То ние не ядем кренвирши, пък камо ли на нея да дам. Twisted Evil Нека мамите кажат дали в София наистина е така!

# 11
  • Мнения: 8 917
Момичета, нали помните, че подадох жалба в РИОКОЗ-Пловдив, защото в нашата кухня дават кренвирши. Тогава обещах, че ще ви държа в течение на нещата.
И ето новините-в нашата кухня вече не дават кренвирши. И доколкото разбрах от мама Джул/тя е питала понеже/ вече няма и да дават.
Та така. Постигнахме една малка победа.
Браво  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 116
Ами ние сме към частната кухня в София и преди две седмици имаше лазаня с кремвирш  newsm78 Може би трябва да се обадя да попитам и аз защо давам кремвирши  Thinking

# 13
  • Мнения: 3 932
Браво, значи правата Ни все пак съществуват, просто трябва да се търсят по-настоятелно.
 Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 404
Браво! Трябва да има повече хора като теб!

Общи условия

Активация на акаунт