ИЗНЕВЯРАТА

  • 6 379
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Момичета, какво ви е мнението за мъжете, които изоставят бременните си или наскоро родили съпруги и се хвърлят в обятията на млади, атрактивни и хищни девойки? Има ли виновни за такава ситуация и кои са те?

# 1
  • Мнения: 109
 #Crazy
Какво може да ми е мнението- изроди! И без това хормоните объркват достатъчно и се чувстваш различно и изглеждаш различно...през бременността имам предвид....

не мога да разбера въпроса- предо това всичко ли е било наред и нещата се променят заради детето newsm78 нещо не схващам...или просто ей така си тръгва???

# 2
  • Мнения: 196
Ми единствения виновен е МАЖО,що щото като видят по-къса пола и един одембелен пъп и АЙДЕ Heart Eyesмайната му на всичко.Ама той като може да изостави бременна жена или токущо родила той не е мъж,а п.......ка(извинявам се за израза).За мен такива "мъже"са меко казано страхливци,ми кат си го напраил ми гледай си го и като си я взел и нея си гледай(жената)де.Айде да си останат със здраве тия мърльовци щото накрая пак с подвита опашка при жената. Peace

# 3
  • Мнения: 805
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

# 4
  • Мнения: 4 053
мисля,че са истински мухльовци,страхливци и.......говеда без чувство за някъква отговорност Sick

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Момичета, какво ви е мнението за мъжете, които изоставят бременните си или наскоро родили съпруги и се хвърлят в обятията на млади, атрактивни и хищни девойки? Има ли виновни за такава ситуация и кои са те?
За мен няма разлика дали са бременни, наскоро родили, или не чак толкова наскоро... Мъж, който бяга от отговорност е един голям тъп ЗАДНИК!

Само че изоставяне и изневяра не са едно и също.

# 6
  • Мнения: 495
дааа, има да пишем по тази тема...
мъжете са виновни в случая, те са обвързаните, те носят отговорността
вярно, че девойката го е съблазнила, обаче това не оправдава изобщо мъжа

# 7
  • Мнения: 495
та да продължа - моя приятелка ходеше с женен мъж и като искаха да пият кафе в центъра, ме мъкнеха със себе си за масовка Close. та въпросният господично си приказваше пред мен най-свободно, затова имам преки наблюдения Twisted Evil
ей, не минаваше среща, без да се оплаче от жена си - как лошо се държала с него, как били само съквартиранти, колко неразбран бил той, как мъкнел брачния хомот само заради детето и т.н. глупости Thinking
в същото време жена му сигурно хал хабер си е нямала за тези техни "брачни несполуки" newsm78
та така - мисля, че определено мъжете са по-виновните #Cussing out

# 8
  • Мнения: 431
та така - мисля, че определено мъжете са по-виновните #Cussing out

Мъжа несъмнено носи вина, но и тази, която му се е вързала, знаейки, че е обвързан, за мен не е стока.  Naughty

Мъжете са си мъже и си търсят, пък който им пусне, ако имаше повече женска солидарност, щеше да има по-малко нещастни жени и от двете страни на барикадата.

# 9
  • София
  • Мнения: 13 204

Ей това ме разсмя, честно!!! И мъжете пак се измъкват невинни  Twisted Evil Twisted Evil
За дадено действие винаги има причина!! В случая не може да коментираме нищо, щото не знаем историята. А и да я знаем няма да е обективно редставена, гаранция!

# 10
  • Мнения: 1 172
Момичета, какво ви е мнението за мъжете, които изоставят бременните си или наскоро родили съпруги и се хвърлят в обятията на млади, атрактивни и хищни девойки? Има ли виновни за такава ситуация и кои са те?
Зависи от ситуацията. Не мога да кажа, че всеки такъв мъж е задължително безотговорен или виновен на 100%.
Изневярата няма нищо общо с отговорностите и задълженията на един баща към детето му! Тя касае само отношенията му с майката на детето му и като всичко останало тези отношения си имат предистория, различна за всеки различен случай на "провинил" се съпруг.
Наивно е да се смята, че след като една жена е родила дете от някой, този някой й е "в кърпа вързан".  Аз пък не одобрявам това, че много жени след раждането спират да обръщат внимание на външния си вид и смятат че той е маловажен за съпруга им. А после мъжете стават виновни,че има и по-атрактивни от съпругите им...

# 11
  • Мнения: 3 634
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.

# 12
  • Мнения: 6 472
Ми мухльовци, какво да мисля. Както за мъжете, така и за въпросните девойки.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Мисля, че са КРЪШКАЧИ, НЕСЕРИОЗНИЦИ И НЕ МОЖЕ ДА ИМ СЕ РАЗЧИТА ЗА СЕМЕЙСТВО, макар че всяко следствие си има причина все пак.........

# 14
  • Мнения: 394
Много зависи каква е историята.В повечето случаи мъжете са виновни,но немалка част вина за това в отделни случаи имат и жените.Много често забременена и изоставена се получава,когато двама души се запознаят,юри месец,два на маслините и решават,че всичко е ок.,става бебето,вдига се сватба и вече сме семейство.Е да ама не.Заживяват под един покрив,тепърва трябва да свикват с новото положение,отговорности,пари,нагаждане един към друг.Щото вече не е толкова лесно-няма ги купоните и безоблачното щастие.А мъжете попринцип са по-слабата половина психически-не е тайна за никого. и не издържат.Предават се и бягат.Така е по-лесно.Няма за какво да се мисли-жената да се оправя.И тя в един момент изпада в положението-употребена и изоставена.
За това според мен се мисли-чувства-да,любов-да.Поживей и виж дали става работата.Ако е сериозен и отговорен-то ще се проличи.Говоря в дадения пример за прибързаното създаване на семайство.Никой не пришпорва,никой не ти слага вилицата на врата.Така според мен ще има по-малко разбити семейства и по-малко деца без бащи.
Та затова е много относително-истории всякакви,мъжете в повечето случаи са гадовете,но в голяма степен си го правиме и ние.

Общи условия

Активация на акаунт