problem

  • 527
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,
обръщам се за съвет към вас по повод следния проблем:
миналата седмица си купих много хубаво черно панталонче, точно такова, каквото си бях търсила от доста време. Пробвах го набързо, хареса ми и го купих. Дотук добре, но когато се прибрах вкъщи и го пробвах отново установих, че ме отъпва в ханша и при сядане ми се впива. Оказа се, че панталона е със сбъркана номерация. На етикета пише 44, продадоха ми го за 42, а вътре на самия панталон пише 40. Пробвах да го сменя в магазина, но ми отказаха с аргумента, че е посладна бройка.
Кажете какво да правя? Може ли някой да ми препоръча добра шивачка за корекция или пък магазин, където изкупуват дрехи, та поне да му взема цената, която съм платила.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 795
Отслабни 3 кг и ще ти стои перфектно Hug

# 2
  • Мнения: 814
Отслабни 3 кг и ще ти стои перфектно Hug

И това е вариант Peace. Пък ако не можеш да заслабнеш по-добре го занеси на шивачка, защото никой магазин няма да ти плати цената на която ти си го купила Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 795
Отслабни 3 кг и ще ти стои перфектно Hug

И това е вариант Peace. Пък ако не можеш да заслабнеш по-добре го занеси на шивачка, защото никой магазин няма да ти плати цената на която ти си го купила Hug
Няма ли да се съсипе, ако го занесе да й го разширят?Имам предвид, че трябва кръпка ли да се сложи, знам ли...стесняване лесно, ама разширяване. newsm78

# 4
  • Мнения: 1 492
Жалко, че така се е получило, единственият вариант ти е да го занесеш на шивач за корекция, едва ли ще го вземат в магазин да ти го продадат.Успех

Общи условия

Активация на акаунт