Педиатър - Младост 4

  • 835
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Бихте ли ми препоръчали педиатър в района на Младостите /може и от някой близък квартал/? В средата на юли ще имам бебе и ми се иска да съм подготвена по-отрано, а не в последния момент да се видя в чудо...
Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 80
  Ние сме при Петрова в 25 поликлиника. Не се записвай при нея. Уж ходим със записан час, пък редовно висим по 1 час пред вратата. Вътре с по-малко от 30-40 мин. не сме минавали, а като си помисля работата е за 5-10 мин. Нямам претенции към медицинската част на работата й, но тази неорганизираност много ме нервира.
  Иска ми се да я сменя, но не знам с коя. Мислех си за Ранева, но тук във форума прочетох, освен хубавите, и лоши отзиви за нея. Още се чудя.
  Иначе можеш да пуснеш търсачката в този форум и ще прочетеш доста неща за младостките педиатри.

# 2
  • Мнения: 243
Предлагам ти Д-р Азади в 25 ДКЦ в Младост3. Работното й време е всеки ден от 9.30ч.  до 12.30ч., от 12.30 до 14.30ч. домашни посещения и от 15.00ч. до 19.00ч. е пак в кабинета си  в 25 ДКЦ в Младост 3. Специалист е детски болести, и винаги можеш да й се обадиш ако имаш проблем. Забравих да напиша, че и в събота приема от 9.30ч. до 14.00ч. Ако те интересува ще ти дам телефон за контакт.

# 3
  • Мнения: 1 701
Да, може да ми дадеш тел., ако е удобно. Благодаря! Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт