Пюре бебевита?

  • 8 442
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 733
Рових, но не намерих нищо конкретно. Понеже имаше само такова пюре при нас днеска взех на малкия от него. Опитах го и картоф+моркоф много ми хареса, няма нищо общо с това на Ганчев. Давали ли сте такова пюре на бебоците си и какво е мнението ви за тях? Дали едно бурканче с не е малко за заместване на цяла храна - 125гр?

# 1
  • Мнения: 35
Моето бебе харесва пюретата на Бебивита и сокчетата са много хубави. От пюретата на Ганчев повръща. Ако на бебето му е малко му давай по бурканче и половина.(зависи на колко месеца е)

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 01:51 от Vivi

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Пюретата та Бебевита са хубави и Дани ги яде с удоволствие. Не мога да ги сравня с Ганчев, защото от тях никога не съм купувала.
Относно втория ти въпрос - бебето е много малко дори да опитва друга храна освен млякото, а да не говорим пък за заместване на млечно хранене с пюре!

# 3
  • Мнения: 578
И аз съм давала почти от всички на Бебивита. Имам им доверие. След тези на Хип и Гербер, може би Бебивита са най-добри /това по мое мнение, разбира се/. Това с морковите е много ароматно. А от тези с месото, Алекс най-много яде това с тиква и пилешко на Бебивита. Пък и на цена са горе-долу приемливи. Grinning

# 4
  • Мнения: 733
...............
Относно втория ти въпрос - бебето е много малко дори да опитва друга храна освен млякото, а да не говорим пък за заместване на млечно хранене с пюре!
Ние сме на АМ от 1 месец, а не на кърма и бая има във форума по темата. Все пак почваме 5 месец утре и от това, което съм чела мисля, че не е много рано за заместване на една храна. Не ми се сърди. Исках просто да знам дали може да му стигне като количество едно бурканче или не?   bouquet

# 5
  • Мнения: 6 876
Beb4o, аз захраних Бояна на 4 месеца с ранните моркови "ХИП" - 125 гр. с 3-4 лъжички от пюрето, после дадох картоф и след време дадох тиква- на "Бебевита" - много се хареса...но бебето ми до скоро едва успяваше да изяде 125 гр., така че тези грамажи са много подходящи за захранването, според мен Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 885
Пюретата Бебивита са много хубави. За България се произвеждат ето тук.
Плодовите и месните пюрета често присъстват в менюто на дечко.
Яде и Хип, Гербер, Семпер и Алете.

# 7
  • Мнения: 5 299
...............
Относно втория ти въпрос - бебето е много малко дори да опитва друга храна освен млякото, а да не говорим пък за заместване на млечно хранене с пюре!
Ние сме на АМ от 1 месец, а не на кърма и бая има във форума по темата. Все пак почваме 5 месец утре и от това, което съм чела мисля, че не е много рано за заместване на една храна. Не ми се сърди. Исках просто да знам дали може да му стигне като количество едно бурканче или не?   bouquet
На този етап ще ви стигне за 1 хранене. Peace Стига бебе да го изяде. Аз съм купувала само 1 път това пюре, и не мога да си спомня какво беше точно. newsm78

# 8
  • Мнения: 3 356
Фенове сме  Peace.Зараних го с тиква и морков.нищо тяхно не ми е отказвал,обикновенно пита за още.Просто няма сравнение на вкуса мужду Бебе вита и Ганчев.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 965
Аз съм доволна от тези пюрета, смятам, че за вашата възраст едно бурканче е достатъчно, а ако видиш, че не стига на бебчо може да прибавяш и разтворено АМ в пюрето. Добър апетит!

# 10
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
И аз съм давала почти от всички на Бебивита. Имам им доверие. След тези на Хип и Гербер, може би Бебивита са най-добри /това по мое мнение, разбира се/. Това с морковите е много ароматно. А от тези с месото, Алекс най-много яде това с тиква и пилешко на Бебивита. Пък и на цена са горе-долу приемливи. Grinning
Ами това е любимото ни пюре - тиква + пиле на Бебивита. По-точно беше, че вече сме големи, но пак го хапваме с дояждане нещо от 125г. напр.морков+картоф на Бебивита.Пием и сокчето от грозде на Бебивита, предпочита го пред сока от грозде на Семпер.

Общи условия

Активация на акаунт