Нося бебко ниско долу!!!

  • 576
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета преди няколко дни на консултацията ми съобщиха, че нося бебчо доста ниско, но ми казаха, че може и да се вдигне, но... имам почти постоянна тежест ниско долу и ако не се вдигне скоро май с напредването на бременността ще става все по-зле  Която е наясно какви може да са последствията и дали е опасно нека да ми пише:mrgreen:
Чудя се следващият път дали да не поискам да погледнат шийката на матката newsm78 Дали се вижда на ехото или трябва преглед?
И още един въпрос - видях в Нета, че продават едни колани за бременни. Според вас дали те ще облекчат тази тежест ниско долу? Да си купя ли? Рекламата е за болки в кръста, но знам ли newsm78
Честно казано доста съм притеснена защото днес почти цял ден лежа, пих Но-шпа, но не бих казала, че положението се промени. Имам си тежест (не болки) и туй то!   Е понякога имам прорязвания от дясно, но това вероятно е от разтягането на връзките. Преди няколко седмици ми бяха изписали Магне В6, но ми го спряха, защото бебето щяло да стане много голямо, а контракции мисля, че нямам.
Момичета пишете, моля Ви Praynig Praynig

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз го носех ниско.Но освен неудобството и тежеста,други проблеми не съм имала.Износих си до края,без проблеми и без контракции Peace.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз го носих ниско бебо.От самото начало си имах тежест  и леки контракции.Пиех Но-шпа,Папаверин и Дуфастон/защото имах кървене в самото начало/.
Износих бебо до края и всичко беше наред Grinning



# 3
  • Мнения: 733
Моя бебок се дигна късно. До към 5 месец беше ниско и после малко се дигна, тежеше ми, но само това.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 437
Странното е, че болката която изпитвам е само вдясно, а не в ляво, а и понякога имам усещането че бебо ще изпадне и като си придържам корема се чувствам по-добре Cry

# 5
  • Мнения: 747
Sdsm, и моето е много ниско- преди 3 дни като ходих на ехограф, трансдуцера го държаха на нивото на симфизата, за да му видят главичката. Моята бебка се е свила ниско отдавна. 19-20 седмица лежах в болница, че получих контракции /не се изясни защо- спряха за 2 дни/ и тогава ми гледаха шийката- не беше мръднала. Оттогава трябваше да пия Магнезий, но тъй като не го понасям, на практика го спрях- пия само по 1 магнерот на ден. Сега като ме гладаха, че си е все така ниско, пак настояха да си взимам магнезия- да не тръгне преждевременно, но като не ми понася Мg... пак съм на 1 хап.
Това за Магне В6- за наедряването на плода за пръв път го чувам. А другите Мg препарати?
А болки вляво и в дясно имам откак съм забременяла. Явяват се като леко си напрегна коремната мускулатура- дори ако ходя по-бързо.
Мисля, че нямаш някакво сериозно основание за безпокойство- но, естествено, пази се.  bouquet

# 6
  • Мнения: 554
И моето беше ниско в началото, но доктора ми каза че в 95% от случаите се качват между 20-25 г.с. При мен така и стана. Само че докато се качи много се пазех и лежах при първа възможност!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 437
Ох момичета малко се поуспокоих. А какво ще кажете за коланите за бременни? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт