банан от кога

  • 1 206
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 334
Здравейте майчета,

от кога мога да давам на малката банан?Например пасиран или смачкан с вилица и да сложа малко от млякото й и да й направя пюре.Аз веднъж й дадох една лъжичка и тя много го хареса.

Благодаря предварително за мненията ви

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Всъщност е обсъждано, но няма нищо... Пусни търсачката и пиши 'банан'. На мен ми даде 74 резултата.

Ако нямате фамилна обремененост, може след 6 месец да се дава - добре узрял, слагаш в МВ за няколко секунди да доомекне, после мачкаш с вилица.
Ако някой роднина или вие има алергия, след 8 месец, защото съдържа хистамин.

# 2
  • Мнения: 3 334
Цитат на: boo
Всъщност е обсъждано, но няма нищо... Пусни търсачката и пиши 'банан'. На мен ми даде 74 резултата.

Ако нямате фамилна обремененост, може след 6 месец да се дава - добре узрял, слагаш в МВ за няколко секунди да доомекне, после мачкаш с вилица.
Ако някой роднина или вие има алергия, след 8 месец, защото съдържа хистамин.


Mnogo blagodaria boo.Izviniavam se,no prosto ne namerix vreme da se rovia!Oste vednag ti blagodaria

# 3
  • Мнения: 4 965
Между другото, има и пюретата за над 3 месеца с банан. Т.е. предполагам, че ако нямате предразположеност към алергии може и по рано. Аз лично им давам асорти от плодове с основен плод банан или пасиран банан и много им харесва (нямаме никакви проблеми).

Общи условия

Активация на акаунт