Как да се отърва от мушички в банята?

  • 26 022
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 147
Здравейте, от известно време в банята ни са се появили едни малки мушички (а идея си нямам от къде се взеха) и се чудя как да ги махна ooooh!. Лошото е че като порастнат малко и започват да летят и тръгват и по стаите Sad. Дайте съвет какво да правя. Не смея да използвам много силни препарати, заради бебчо, а трябва да се направи нещо по въпроса ...
Предварително ви благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 5 475
Трябва да разбереш откъде идват...вероятно има нещо, от което се развъждат!Унищожиш ли първоизточника няма да имаш повече проблеми.Огледай по скрити места,около прозорците,зад тоалетна чиния,ниши и т.нат.
  Успех!  Peace

# 2
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
В нашата баня също се появявят от време на време и според мен е от влагата.За съжаление майсторът ,който ни прави банята се изложи много за тавана и се появи мухъл,който "гоня" със Саво.

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние също имаме. Май няма да ти помогна, но ще следя , ако някой се включи с ефикасно средство. За сега ги трепя на ръка, но все се появяват от някъде. Пръскала съм с Райд - тц, не помага #Crazy

# 4
  • Мнения: 1 147
В нашата баня също се появявят от време на време и според мен е от влагата.За съжаление майсторът ,който ни прави банята се изложи много за тавана и се появи мухъл,който "гоня" със Саво.

А като напръскаш със Саво изчезват ли?
Аз също предполагам, че е от влагата ...

# 5
  • Мнения: 1 190
Налей в някаква купичка ароматизиран омекотител и го остави няколко дни в банята Peace
Ние лично нямаме в банята такова чудо, ама една приятелка така ги "хващаше"

# 6
  • София
  • Мнения: 35 817
Напръскай с  някаква отрова за насекоми /мухи,комари/ (спрей , напр. Райт) Напръскай много хубаво, затвори рватата и отвори след 30-40 мин.
Напръскай добре и там , от където мислиш, че излизат.

# 7
  • Мнения: 2 922
Трябва да разбереш откъде са се появили.
Имаш ли кош за боклук в банята?

# 8
  • Мнения: 4 371
Ако бяната не е почистена добре се появяват Peace Мухлясва ли ти някъде по ъглите? По-добре силни препарати, отколкото гадини, така смятам аз Peace Все пак бебето не седи в банята, докато чистиш, нали?

# 9
  • Мнения: 1 147
Налей в някаква купичка ароматизиран омекотител и го остави няколко дни в банята Peace
Ние лично нямаме в банята такова чудо, ама една приятелка така ги "хващаше"
Ще пробвам Peace

Трябва да разбереш откъде са се появили.
Имаш ли кош за боклук в банята?
Не, нямаме кош за боклук ...

Ако бяната не е почистена добре се появяват Peace Мухлясва ли ти някъде по ъглите? По-добре силни препарати, отколкото гадини, така смятам аз Peace Все пак бебето не седи в банята, докато чистиш, нали?
Мухъл няма, но е много влажно, едната стена над плочките е мокра...
Бебето ясно, че не е в банята докато чистя, но от някои препарати много силно мирише след това доста време (Савото например ...)



# 10
  • Мнения: 4 371
Савото не е ли за вече появили се форми на живот?
Аз предимно с Доместос чистя(чат-пат м-р Пропър или Бингосил за миризма в белината) и нямам проблеми.

# 11
  • Мнения: 1 147
Савото не е ли за вече появили се форми на живот?
Аз предимно с Доместос чистя(чат-пат м-р Пропър или Бингосил за миризма в белината) и нямам проблеми.
Савото е за влага и мухъл ... а за препарати за чистене аз също ползвам Доместос и м-р Пропър ...

# 12
  • София
  • Мнения: 3 814
В нашия вход,по всички апартаменти имаше такъв проблем,включително и комари и то през зимата!Проблема идваше от мазетата.От 1 година плащаме на ХЕИ да идват през 3 месеца и да пръскат.Препарата,който те използват е против всякакви гадини!Но определено се получават от влагата!  bouquet

# 13
  • Мнения: 532
Напръскай с  някаква отрова за насекоми /мухи,комари/ (спрей , напр. Райт) Напръскай много хубаво, затвори рватата и отвори след 30-40 мин.
Напръскай добре и там , от където мислиш, че излизат.
И аз съм за РЕЙД, моля, НЕ РАЙТ  Embarassed Гледай да пръскаш на сухи повърхности.
Излезте с бебчо, ще се проветри, а и миризмата не е толкова непоносима. Допълнително може да обработваш с разни препарати на основа белина и кислол, но те също миришат  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт