Кога дадохте нектарини

  • 7 614
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 821
Знам, че прасковите и кайсиите са алерген заради мъха по тях. Но как стои въпроса с нектарините?Мога ли да ги дам пасирани и попарени преди това или е рано още? Споделете моля Hug

# 1
  • Мнения: 8 505
Давах сурови миналото лято,т.е. на около 9м.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не е рано.Аз дадох миналото лято,след като станахаме на 7 месеца.Не само нектарини,но и обикновени съм давала,само ги обелвам няма проблем,нали мъха е алергена.Сурови съм ги давала,без попарване и т.н. обработки

# 3
  • Мнения: 533
Аз започнах да давам (нектарини) преди около месец без каквато и да е термична обработка.

# 4
  • Мнения: 27 524
Дай, ама недей да ги попарваш  Shocked

# 5
  • Мнения: 4 392
Не съм давала още.
Алергените в прасковите и кайсиите се намират не само в кората ,а и в плода.Но не знам как стои въпросът за нектарините EmbarassedТрябва да се провери това,и мен ме интересува Laughing

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сурови след годинката, под формата на пюре и сок след 6-ти месец

# 7
  • Мнения: 5 299
Не съм давала още, защото миналото лято беб беше малка още, а това още не съм купувала Blush

# 8
  • Мнения: 137
Нашата лекарка каза ...кайсии може, праскови не ..или много добре измити и обелени

# 9
  • UK
  • Мнения: 1 334
на 7 месеца

# 10
  • Мнения: 742
Не съм давала още, защото миналото лято беб беше малка още, а това още не съм купувала Blush

ние също сме така

# 11
  • Мнения: 7 640
какъв мъх по кайсиите Shocked

# 12
  • Мнения: 4 621
Не съм давала още, защото миналото лято беб беше малка още, а това още не съм купувала Blush
Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 6 971
На седем месеца, настъргани.

# 14
  • Мнения: 8 917
Към 9-10 месец Peace

Общи условия

Активация на акаунт