Клуб Алергии

  • 1 861
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
Здравейте!

Зачестилите напоследък питания за алергии, обриви, дерматити и не на последно място тъжната статистика ме провокираха да пусна тази тема.

На 30 март 2004 година, няколко патили от алергии майки, решихме да създадем клуб Алергии. В него обсъждаме всякакви проблеми свързани с алергиите - обриви, диети, лекарства, стомашни проблеми и др.
Ако сте минали по пътя на борба с алергия, заповядайте при нас, за да споделите опита си! Ако имате въпроси за алергиите, заповядайте при нас, ще се опитаме да помогнем със съвет! Ако мислите, че този клуб ще ви бъде от полза в посока профилактика, заповядайте при нас и прочетете събраните материали!

Клубът се посещава и от лекари, но изрично искам да предупредя, че само споделяме, не се самолекуваме!

Силно се надявам да ни посещавате предимно от любопитство, а не от нужда!
Лек ден на всички!
Теди

# 1
  • Мнения: 7 716
Благодаря, че ни обърна внимание.

# 2
  • Мнения: 1 793
Теди, клубът е наистина много полезен. аз лично съм си отговаряла на много въпроси, четейки там инфото и темите. но от месеци имам проблем с клубовете в дир-а, защото никъде не мога нито да пусна нова тема, нито да отговоря на мнение. затова само чета, но се дразня, когато искам да попитам нещо, а не мога да отворя тема. Sad не знам къде е проблема, дано се оправи скоро.

# 3
  • Мнения: 7 106
Да бутна темата напред за тези които не са я видяли и да кажа,че информацията в клуба наистина е много полезна.
Благодаря ви!

# 4
  • Мнения: 3 271
Теди, чудесно си го написала! Дано да сме полезни на колкото се може повече мами. Но и дано не им се налага да идват освен за инфо.

# 5
Не знам дали е уместно, но понеже и други мами съм чувала имат проблеми с влизането в дира , а тук поне могат,няма ли да е по-удобно ако се отвори един форум Алергии и тук или става малко.....множко ли Confused  Neutral Face

# 6
  • Мнения: 3 271
Цитат на: Honda
Не знам дали е уместно, но понеже и други мами съм чувала имат проблеми с влизането в дира , а тук поне могат,няма ли да е по-удобно ако се отвори един форум Алергии и тук или става малко.....множко ли Confused  Neutral Face


Аз лично едва смогвам там да чета всичко всеки ден, за да мога да коментирам. Ако има и втори ще идвам от дъжд на вятър, защото времето ми е ограничено. Мисля, че и с други е така. Затова мисля, че за такива неща е най-добре да има консолидация. По причина, че най-важно е максимален брой хора да видят питането ти и да дадат мнения и подкрепа.

Но, разбира се, това е само мое мнение.

# 7
  • Мнения: 1 210
Цитат на: Honda
Не знам дали е уместно, но понеже и други мами съм чувала имат проблеми с влизането в дира , а тук поне могат,няма ли да е по-удобно ако се отвори един форум Алергии и тук или става малко.....множко ли Confused  Neutral Face


И аз по едно време имах проблеми с dir-а, но като си оправих антивирусната нещата потръгнаха. Може това да е проблем.

Иначе съм съгласна с Милена. И аз проверявам форумите по 1 път на ден два - за повече време няма  Cry

# 8
  • Мнения: 4 358
На мен също ми се струва, че няма да сме полезни, ако се разделим на две места  Rolling Eyes .

В клуб Алергии регистрацията не е задължителна, но сме описали начинът на регистриране и той отнема не повече от 10 минути.
Регистрацията позволява изпращне и получаване на лични бележки, а и идентифицира user-а (имаше разни индивиди, които пишеха глупости от нерегистрираните никове на някои майки).

Може да ми пратите бележка тук, ако имате някакъв проблем да влезете или да пишете в дир-а.

# 9
  • Мнения: 3 271
Цитат на: tedi_b
На мен също ми се струва, че няма да сме полезни, ако се разделим на две места  Rolling Eyes
Цитат


Значи всички сме на едно мнение относно консолидацията. Дори и само в един клуб се налага едно и също нещо да се пише много, много пъти и понякога става досадно или ставаме по-повърхностни и "сухи" в обясненията си. А ако са 2 местата накрая сигурно на никой няма да му се пише.

Можете да се свързвате с Теди и мен и в двата клуба по всякакви административни и други въпроси. С каквото можем ще помогнем

# 10
  • Мнения: 4 358
Момичета, клуб Алергии вече има мейл - alergii@vip.bg
На него отговаряме Millena и/или аз.

Общи условия

Активация на акаунт