Да ти "играе" лявото/дясното око?

  • 213 185
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Аз съм го запомнила така Ляво - лошо , а Дясно - добро. И колкото и да е странно, даже за мен и ужасяващо, но кагото ми играе лявото око винаги ми се случват лоши неща. Миналата година ми трепка повече от седмица и точно на Великден ни удари едно въртящо се, управляемо от малоумник такси. В резултат на което попаднах в болница и след случката окото веднага спря да ми трепка. А тази година, по същия начин ми трепка лявото око и около 2 месеца се мъчих с един заседнал камък в уретера, който дори след като ми го разбиха в Александровска болница пак не можа да излезе. Някой може да каже, че са внушения, но тези здравни проблеми не можеш да си ги внушиш или пък да си ги измислиш.

# 16
  • Мнения: 208
На мен пък доктора ми каза, 4е окото ми играе от натравяне с желязо при консумиране на морска храна. И беше прав, защото аз цял месец не се спрях да ям морски специалитети. Иначе дали е за добро или лошо, опитвам се да не вярвам на такива неща.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Абе и аз се опитвам да не вярвам на подобни суеверия, но не мога да избягам от тях. Sad Просто винаги, когато ми заиграе лявото око- ще ми се случи нещо лошо или в най- добрия случай нещо неприятно. А дясното ми играе много рядко  Sad

# 18
  • Мнения: 1 462
Бях 7-8-ми клас.  Отидох при училищната лекарка.  Просто исках да престане, защото от сутринта ме дразнеше.  Тя се изхили и каза, че не знае точно дали е на добро или лошо.  Почувствах се обиден.  Аз просто исках да ми капне нещо и да се успокои.

# 19
  • Мнения: 5 622
Неволево съкращаване на мускулче е това

# 20
  • Мнения: 3 569
Бях 7-8-ми клас.  Отидох при училищната лекарка.  Просто исках да престане, защото от сутринта ме дразнеше.  Тя се изхили и каза, че не знае точно дали е на добро или лошо.  Почувствах се обиден.  Аз просто исках да ми капне нещо и да се успокои.

Кърмата помага в тези случаи. АКо ти беше капнала малко....  Joy

# 21
  • Мнения: 4 473
Бях 7-8-ми клас.  Отидох при училищната лекарка.  Просто исках да престане, защото от сутринта ме дразнеше.  Тя се изхили и каза, че не знае точно дали е на добро или лошо.  Почувствах се обиден.  Аз просто исках да ми капне нещо и да се успокои.

Кърмата помага в тези случаи. АКо ти беше капнала малко....  Joy

Кърмата помага в случай на възпаление или попадане на чуждо тяло в окото Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 4 371
Или при ечемик...

# 23
  • Мнения: 3 569
И "Златно чудо" помага ...

Тръгвам си, че изтрещях нещо... чао за днес.

# 24
  • Мнения: 17
znam 4e ne e na hubavo,pone ako sadq po sebe si,igrae li mi okoto nqma zna4enie koe e to-ni6to hubavo ne mi se slu4va Cry

# 25
  • Мнения: 3 457
и при мен когато лявото ми играе ми се случва нещо лошо, акогато играе дясното -хубаво #Crazy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 884
Недостиг на Калции Joy

# 27
  • Мнения: 83
Не е на хубаво да ти играе дясното око!Не трябва да казваш на никого. На мен ми играеше дясното око почти 2 месеца .Реших ,че е чисто суеверие, защото не се случваше нищо .Но татко се разболя тежко и за кратко време почина Weary Не искам да ви плаша -може би е било просто случайност Една баба ми каза -като ти играе окото -прекръсти го .

# 28
  • Мнения: 295
аз знам, че като ти играе дясното е на хубаво, лявото - на ядове
и, колкото и да не ми харесва, при мен си е точно така...

# 29
  • Мнения: 42
И аз съм чула,че когато ти "играе " лявото око не трябва да казваш , и че не е на хубаво  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт