Как "убивате" времето когато сте на диета?

  • 525
  • 8
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Много бавно ми минава времето след 5 следобед. През деня съм ангажирана и не мисля много за хапване, но вечер мъжо като си дойде от работа трябва да сготвя.... Преди салатки ракийки, манджорно , лафче с него итака. Сега не стига че по цял ден не се виждаме, а и не можем да седнем на масата заедно Cry Tired Ако седна да му правя компания само си е чист мазохизъм изобщо докато си легна само часовника гледам Tired Вие имате ли такъв проблем и как се справяте?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 819
При нас всеки си яде когато е гладен. От 3-4 години  не се храня след 17.00 часа и вечер си ядат само тати и детенцето.
Сега с тази диета по часове аз си хапвам доматите, а те скарата и всичко е наред. Голям инат съм и за мен това не е проблем. Угризенията, че съм яла нещо непозволено са много по-големи от желанието да си го хапна./Това май е болестно състояние  newsm78/

# 2
Здравей!
Според мен няма защо толкова да се притесняваш. Много по-важни са тези мигове, в които да се видим с любимите си да си разкажем за изминалият ден, вместо да сме изнервени от глад и да не можем да си разменим две нормални приказки.
Аз ти предлагам решението, което взех и аз по същите причини-храни се разделно и здравословно през целия ден без да си зависима от часове.
Тъй като и аз незнам точно кога ще се вечеря и дали няма да е много късно, си спазвам друго правило, което зависи от мен-не ям до 12 на обед и така подържам килограмите си и в същото време вечерям със съпруга си и детето .
УСПЕХ

# 3
  • Мнения: 221
И аз имам същия проблем. Просто не мога да заспя, ако съм гладна. Да не говориме, че вечер съм толкова изнервена, че направо ми идва да се разплача. Затова, когато съм на диета задължително пропускам закуската, ям малко на обяд и вечер салата или ядене без хляб, колкото да съм компания на масата и да не си лягам с празен стомах. Така се издържа, лошото е че при мен диетити или не помагат или свалям няколко кила и после за 1-2 дена ги връщам обратно. Съгласете се, че цял живот на диета не се издържа Sad

# 4
  • Мнения: 2 897
Обикновено все се е  намирало нещо,което да ми ангажира вниманието, а когато не е имало такова - съм си намирала сама.Това винаги ми е вършело безотказна работа като съм правила диета Peace

Сега не се ограничавам,защото кърмя,но за сметка на това пък не ям след 19h.Нямам време да мисля за храна,защото след къпане и хранене на малкия бързам да се възползвам да поспя или съм на компютъра Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 914
Ами стоя повече пред компютъра, гледам да не съм пред телевизора или около хладилника.... Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 1 320
На мен ми е много трудно! Почвам да си права някакви диетични планове, взимам си мерки, хвърлям си един душ или гледам някаде да излезна с детето само и само да не мисля за храна! А и компа е добър лечител на глада  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 806
за щастие съм от този тип, дето, като вземат решение - нищо не може да попречи.
това означава, че мога га готвя за другите, да седя с тях на маса и това изобщо да не ме притеснява. Не ми се дояжда, не им завиждам

# 8
  • София
  • Мнения: 35 819
за щастие съм от този тип, дето, като вземат решение - нищо не може да попречи.
това означава, че мога га готвя за другите, да седя с тях на маса и това изобщо да не ме притеснява. Не ми се дояжда, не им завиждам
Peace Същата съм и аз. Палачинки правя почти всяка събота и от 7-8 месеца не съм яла.
Много ги харесвам със сирене и сладко от бели сливи (цели). Naughty Опс, на диета сме. Wink

Общи условия

Активация на акаунт