Варикоцеле

  • 8 140
  • 6
  •   2
Отговори
Здравейте!
Мъжът ми има варикоцеле от малък. КАзвали са му, че показателите на оплодителната му способност са добри през годините и не са го оперирали. Сега е на 35 години. Искаме, много искаме да си имаме бебе. Решил е да се оперира, но много се тревожи дали след операцията нещата няма да се влошат - в смисъл, да имаме проблем със секса или да има усложнения. Дайте ми съвет, мнения споделете. оля ви!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Направете сега спермограма...актуална и то в клиника по стерилитет. Ето ти информация за варикоцелето:
http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=254
http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=142
http://www.zachatie.org/modules.php?name=News&file=article&sid=62

# 2
  • Мнения: 1 320
Обикновено след операция на варикоцеле всичко се подобрява-и оплодителната способност, и секса Simple Smile
Не се тревожи. Виж какво ти е писала Хера и действайте-спермограма, преглед при уролог-андролог /за София препоръчват Кацаров/ и каквото каже доктора.

# 3
  • Мнения: 222
 Моя близка вчера разбра,че е бременна, близо 1.5 год. след операцията на мъжа и от варикоцеле Grinning

# 4
  • Мнения: 1 581
На моя мъж му правиха операция преди 5 години. Казаха му, че след операцията се очаква покачване на показателите от спермограмата до 70% (но не помня подробности). Операцията е лека, след 2-3 часа го изписаха, мисля, че 20 дни си правеше промивки. Нямаше никакви усложнения и не повлия с нищо на секса - тя операцията не е на самите тестиси или на пениса, а отстрани, така че като заздравее няма никакъв проблем.
Операцията му я направи Кацаров в Александровска, препоръчаха го като много добър.
Успех    bouquet

# 5
  • Мнения: 1 353
Здравейте!
Мъжът ми има варикоцеле от малък. КАзвали са му, че показателите на оплодителната му способност са добри през годините и не са го оперирали. Сега е на 35 години. Искаме, много искаме да си имаме бебе. Решил е да се оперира, но много се тревожи дали след операцията нещата няма да се влошат - в смисъл, да имаме проблем със секса или да има усложнения. Дайте ми съвет, мнения споделете. оля ви!
Здравей Simple Smile
Не се притеснявай относно операцията. Миналата година оперираха мъжа ми и три месеца след това забременях newsm44 след като бяхме чакали почти три години. Д-р Кацаров го оперира и съпругът ми е много доволен от него. Разбира се след операцията ще има известно неразположение, все пак са го отваряли, но всичко е временно. Ето ти телефона на доктора и ти си прецени, само знай, че е хубаво да се отиде със сперпограма, ако решите.

 Д-р Кацаров 0888620246, 02/8525852
адрес на частният му кабинет: София, ул." Ш.Петьофи"39

Успех

# 6
  • Мнения: 1 353
Здравейте!
Мъжът ми има варикоцеле от малък. КАзвали са му, че показателите на оплодителната му способност са добри през годините и не са го оперирали. Сега е на 35 години. Искаме, много искаме да си имаме бебе. Решил е да се оперира, но много се тревожи дали след операцията нещата няма да се влошат - в смисъл, да имаме проблем със секса или да има усложнения. Дайте ми съвет, мнения споделете. оля ви!
Здравей Simple Smile
Не се притеснявай относно операцията. Миналата година оперираха мъжа ми и три месеца след това забременях newsm44 след като бяхме чакали почти три години. Д-р Кацаров го оперира и съпругът ми е много доволен от него. Разбира се след операцията ще има известно неразположение, все пак са го отваряли, но всичко е временно. Ето ти телефона на доктора и ти си прецени, само знай, че е хубаво да се отиде със сперпограма, ако решите.

 Д-р Кацаров 0888620246, 02/8525852
адрес на частният му кабинет: София, ул." Ш.Петьофи"39

Успех
А да и относно болката по врема на операцията мъжът ми сподели, че се усеща само леко подръпване.

Общи условия

Активация на акаунт