Каква марка сенки за очи ползвате?

  • 5 827
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Аз имам на Golden rose, Essence,Manhattan,L'Oreal.Предпочитам сиво-черната гама, но ползвам и в кафяво.


Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 14:15 от violetov charomat

# 1
  • София
  • Мнения: 35 897
В момента Лореал.До миналата година ползвах само в синята гама, но от 6-7 месеца съм в зелената. В момента петролно зелено.

# 2
  • Мнения: 723
Ruby Rose, Seventeen, Oriflame, Golden Rose Simple Smile Предпочитам кафявата гама, но ползвам и сиво.  Grinning

# 3
  • Мнения: 217
Ruby Rose, Seventeen, Oriflame, Golden Rose Simple Smile Предпочитам кафявата гама, но ползвам и сиво.  Grinning
Аз предимно сиво и зелено, защото имам пъстри очи ,но и в кафявата гама имам.

# 4
  • Мнения: 505
Буржоа и Чифели

# 5
  • Мнения: 282
Ruby Rose,Avon,Oriflame-предимно розови и лилави

# 6
Аз имам палитра на Oriflame и съм доволна от цветовете,някъде към 12 цвята сенки,стоят много добре Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Буржоа и Ейвън.
Сиво,сиво-синьо,черно,зелено ползвам..А кафяво ама хич не ми харесва как ми стои... Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 6 788
Руби Роуз, Ейвън, Кристин Арли...скоро открих едни страшни, на Джъст Ю, единични, в бурканчета, на прах, направо са невероятни, по 2 лв е бройката! Peace

# 9
  • Мнения: 4 371
скоро открих едни страшни, на Джъст Ю, единични, в бурканчета, на прах, направо са невероятни, по 2 лв е бройката! Peace
Да, наистина са хубави и наподобяват на Чифели.
Аз имам на Чифели, Орифлейм, Ейвън, Севънтийн. Обикновено са в розовата(ярко, пепеливо, брокатено, пастелна) гама Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
скоро открих едни страшни, на Джъст Ю, единични, в бурканчета, на прах, направо са невероятни, по 2 лв е бройката! Peace

Дълготрайни ли са?Или по-скоро колко трайни?

# 11
  • Мнения: 328
Ейвън, .. на Джъст Ю, единични, в бурканчета, на прах, направо са невероятни, по 2 лв е бройката! Peace
Тези ги ползвам от много време.Имам почти всички цветове.Харесва ми как стоят и са много трайни.Препоръчвам ги.Жалко,че трудно се намират.

# 12
  • Мнения: 328
Дуци, Джъст Ю са тези,с които бях на срещата и за които ти писах.Ти купи ли си от тях вече?

# 13
  • Мнения: 4 371
Дуци, Джъст Ю са тези,с които бях на срещата и за които ти писах.Ти купи ли си от тях вече?
Знам, аз за това ги хваля Laughing Не, не си купих, приятелката ми си взе, а аз не, защото не можах да се спра на определен цвят Shocked

# 14
  • Мнения: 2 936
аз май предпочитам моливи Mr. Green,но имам сенки на Буржоа,Мейбълин-а сега си поръчах на Пупа
използвам златисти,розови,сини,а от 1месец съм на зелена вълна Mr. Green за зимата-кафяво и черно   Peace

Общи условия

Активация на акаунт