Искам да подам оплакване срещу служител на СКГТ

  • 2 841
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 105
Някой знае ли как точно става това?
Сутринта една ватманка ме обиждаше много грозно, докато чаках на първата врата да дойде спирката и да сляза без аз нищо да направя или кажа. Мисля, че не е в час, но избеснях много здраво. Твърдо съм решила да не оставя нещата така!
п.п. Дали някъде не се записва кой ватман кой трамвай кара и т. н. Смените все някъде трябва да ги има записани?! Някой, който е запознат или работи в тази система, моля да ми пише!

# 1
  • Мнения: 52
Много съжалявам за неприятната ти случка #Cussing out
Ужасно грозно се държат понякога..
Нямам  точна информация,но смените им трябва да се знаят.Поне тук във Варна е така.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Мерси Simple Smile, за моралната подкрепа. И аз разчитам на това да има записани някъде смените. Може би трябваше да видя номера на трамвая, но ситуацията беше такава, че изобщо не се сетих за това Sad. Грозна работа, да ни возят психически неустойчиви хора Tired, ебати случая!
Сега ще поровя и на техния сайт да видя има ли някакви телефони за връзка!

# 3
  • Мнения: 52
Мисля,че като кажеш часът в който си се возила и линията на трамвая няма да има проблем.Те нали са си по график.

# 4
  • Мнения: 6 711
това им е сайтът:  www.skgt-bg.com

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
доколкото знам една мотриса има двама ватмани и те са на смени.Като кажеш номера и кога е било със сигурност се знае.Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 105
Дано, мерси!

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
Преди време мъжът ми ходи да подава жалба в централата им на Мария Луиза - където е Трамвайното депо.
Дано имаш успех с жалбата newsm10

# 8
  • Мнения: 1 520
Видях днес, че има телефон за оплаквания от водача. Залепен беше в автобуса.
Номерът беше 9877187.
Успех с начинанието.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Да допълня, че ти трябва не регистрационния номер на возилото (трамваите имаха, нали? като автобусите), а номера, написан отстрани и отзад на самото превозно средство, обикновено четирицифрен, без букви.

# 10
  • Мнения: 5 468
Как те е обиждала и защо? От какъв зор?
Аз също мисля, че освен по телефона, трябва да идеш и на място в Трамвайното депо на Мария Луиза.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз също мисля, че освен по телефона, трябва да идеш и на място в Трамвайното депо на Мария Луиза.
Какво, да я ступа на място ли? Laughing

# 12
  • Мнения: 5 468
Аз също мисля, че освен по телефона, трябва да идеш и на място в Трамвайното депо на Мария Луиза.
Какво, да я ступа на място ли? Laughing
Що пък не newsm78? И това е начин Mr. Green.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 901
Е, добре де, тя не ти ли каза, какъв й е проблема (не че е бил права, де) или просто ей така ти извика няколко обидни думи, щото не си й харесала?

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Обаждала съм се да се оплаквам по телефона. Познай...никаква гаранция, че ще предприемат нещо. По-добре на място с писмена жалба.

Общи условия

Активация на акаунт