Детски хирург-Варна

  • 11 145
  • 8
  •   1
Отговори
  • Балчик
  • Мнения: 249
Искам да помоля ако някой има координати на детски хирург или уролог във Варна да ми помогне. След Нова година казаха, че трябва да ни прегледа такъв специалист и по възможност да ни видят на ехограф. Имаме проблем с тестисите ( не са се смъкнали още) и след като направим годинка нашата лекарка каза да отидем при специалист за да се разбере точно какъв е проблема. Тя се съмнява за асансьорни тестиси, но не е специалист и иска да ни прегледа такъв. Понеже в нашият град имаме само хирург, тя каза ако мога да отида във Врна на детски специалист. Само, че аз не знам при кого и къде. Моля ако някой има информация да ми помогне. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 133
Моя син имаше хидроцеле / след операцията се оказа че е херния/ и го оперираха когато беше на 2г и половина. Операцията направи д-р Христов от детска хирургия. Той е оперирал и децата на още три приятелки и всички са доволни от отношението му.  Друг хирург който тогава ми препоръчваха е д-р Петришки. Него може да намерите и  детска хирургия или  МЦ "Надежда".
Успех!

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 249
А къде се намира детска хирургия във Варна.

# 3
  • Мнения: 133
Намира се в МБАЛ "Света Анна" на бул. "Цар Освободител" №100 /бившата Окръжна болница/. Детска хиругия е точно зад Центъра за спешна помощ.

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 249
Благодаря!!!

# 5
  • Мнения: 455
Stuck Out Tongue  Zdraveite, mili mami. Az imam mnenie samo za d-r Benchev, sashto raboti v detskata hirurgia na Sveta Anna. Toi opravi herniata na sina mi, kogato beshe na mesec i polovina. Mislia, che toi zavejdashe togava detskata hirurgia, no moje i da gresha. Tia se namira tochno sreshtu kabinetite na sadebnata medicina. Kato vlezete ot zadnia vhod, vednaga v liavo. Zvanite na zvaneca i chakate pone niakolko minuti, zashtoto otdelenieto e chak v drugia krai na koridora.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 513
Аз мога да препоръчам д-р Амар. Работи в отделението по урология в Окръжна болница и е хирург. Преглежда в клиника Надежда и в Еквита (Гъбата). Специалист е точно по тези работи!

# 7
  • Балчик
  • Мнения: 249
Днес ходихме в детска хирургия Варна. Прегледа ни д-р Христов. Каза, че напипвал единия тестис, но за по-сигурно да се направи ехография. Изпрати ни в клиниката на проф. Темелков. Там ни видя един от най-добрите специалисти в ехографията ( според д-р Христов) и за ужас каза, че тестиси нямаз. Направо съм в шок откакто се прибрах. Като анесох резултатите на д-р Христов каза, че е добре да ни види и доцента, та ни викат утре сутринта. Кой е доцента незнам, но не ми даде много надежда за грешка.
Говореше в краен случай за някакво изотопно изследване, но каза, че утре ще говорим с доцента.
  Извинявам се, че стана малко дълго, но не знам още с кого да се консултирам и какво ще стане с малкия.
  Ако някой е чувал за нещо подобно моля да ми даде съвет.

# 8
  • Мнения: 3 042
Здравей, Вемите!
Стискам палци утре при прегледа всичко да е наред!  Praynig
За съжаление нямам поглед върху Детска хирургия и лекарите, практикуващи там за да ти дам съвет, но поне искайте второ мнение! Успех утре, мила!
Да нагушкаш малкия от нас със Съни!

Общи условия

Активация на акаунт