Откъде мога да купя пантофи 30 номер с лепки?

  • 712
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 884
Не мога да намеря магазин за детски пантофи, в който да има поне няколко модела, за да напаснем някой на дебелото краче на сина ми. Моля, ако някой знае къде продават хубави детски пантофи, да ми помогне, защото ми трябват спешно за детска градина. Мерси.

# 1
  • Мнения: 8 917
Не мога да намеря магазин за детски пантофи, в който да има поне няколко модела, за да напаснем някой на дебелото краче на сина ми. Моля, ако някой знае къде продават хубави детски пантофи, да ми помогне, защото ми трябват спешно за детска градина. Мерси.
На пътеките - новите - на Младост 1А - ако ти е близо. Имаше скоро всички номера на Ки К Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 884
Абе Младост ми е доста далечко, но ако някой незнае по-близко място, ще трябва и там да отида. Принципно търся магазин в района на центъра, Красно село, Иван Вазов, Красна поляна и наоколо. Мерси и чакам помощ.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 659
На Дондуков, от жълтите павета преди Раковска, отляво има магазин само за пантофи. Името му е Пантофино, мисля, че е написано на латиница, но в момента не ми се превключва клавиатурата  Grinning

# 4
Ako imash put kum hotel Pliska, ot stranata na hotela ima bazar Pliska do bivshia Oriflame. Vutre ima shtand sus strahoten izbor ot pantovki i gumenki. Kupih na moiata dushteria ot tam i tia ne gi svalia. Nie sushto imame problem s namirane na obuvki za debeli kracheta.

# 5
  • Мнения: 49
Виж в магазините на Колев и Колев - има на Витошка няколко, в ЦУМ или където ти е удобно. Имат пантофи с лепенки, сина ми е с такива.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дондуков 25 ли беше или 50  newsm78...там е царството на пантофите.

# 7
  • Мнения: 953
За пантофи вече не е ли горещо защо не пробваш с гуменките та данди или онези по евтините китайски.

# 8
  • Мнения: 1 210
За този сезон за ДГ му взех доста изрязани платненки на Денди. Носи ги с голям кеф.

Общи условия

Активация на акаунт