Кулинарни снимки...

  • 2 478
  • 19
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 410
Момичета, отдавна не съм влизала във форума, ето малко снимки от последните ми творения.
http://snimka.bg/album.php?album_id=42045 bowuu

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Олеее, ти си цял професионалист  chefБраво!!!
Аз готвя много вкусно и правя хубави сладкиши, торти и пр., но външният вид обикновено ми е крайно куц hahahaМоже би затова така се кефя, когато видя красиво подредена маса, красиво оформена храна.Ще ми се и аз да можех, но май не ми се отдава Rolling Eyes
Нищо, успокоявам се, че има хора, дето и на вкус не го докарват Joy

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 16:12 от belinda

# 2
  • Мнения: 1 182
Всички неща са супер.Аз също държа на външния вид  chef не само на вкус да е хубаво

# 3
  • Мнения: 1 492
Браво, страхотни са. Кажи ми моля те какво има в салатата от риба тон.Разпознах моркови и царевица, нещо зелено, салата ли е ?

# 4
  • София
  • Мнения: 35 912
Браво на теб! Изглеждат страхотно Grinning

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 smile3501 smile3501 smile3501

# 6
  • Мнения: 293
 newsm10браво !!!!

# 7
  • Русе
  • Мнения: 410
Браво, страхотни са. Кажи ми моля те какво има в салатата от риба тон.Разпознах моркови и царевица, нещо зелено, салата ли е ?

Да, зелена салата е. По принцип всички продукти трябва да се разбъркат и отгоре да се сложи рибата тон, но аз като започнах да подреждам в чинията това  се получи и ми хареса.

# 8
  • Мнения: 81
браво на теб
newsm10 newsm10 newsm10

# 9
  • Мнения: 174
Салатата направо е перфектна,поздравления Peace Гарантирам, че и аз ще сглобя една такава, но една молба-дай всичките продукти , за да не изпусна нещо:bouquet:

# 10
  • Мнения: 11 534
Браво!Поздравления! smile3501Много интересно си направила палмите.Това палачинкова торта ли е ?

# 11
# 12
  • Мнения: 286
Браво! Супер си!

# 13
  • Русе
  • Мнения: 410
Салатата направо е перфектна,поздравления Peace Гарантирам, че и аз ще сглобя една такава, но една молба-дай всичките продукти , за да не изпусна нещо:bouquet:

Салата с риба тон
Зелена салата нарязана на дребно, настъргани моркови, царевица от консерва - всичко се разбърква и се овкусява с олио, оцет и сол. Рибата тон са слага отгоре върху  салатата.

Солената торта не е палачинкова. Ето я:
Солена торта
Тя беше по рецепта на Джема. Аз лично я направих така:
Съставките обаче са на око. Сварени картофи намачкани като за пюре се слагат на дъното на тортена форма със свалящи се стени, кисели краставички, кисели или сварени моркови, някакъв колбас, стерилизирани или сварени гъби. Това са отделните пластове. Между тях мажа с майонеза, в която съм разтворила желатин. Украсата се вижда. Тези палми пак са форумски, мисля че от някакъв руски форум - нанизах на дървени шишове обезкостени маслини, а пресния лук се реже на тънки лентички, които се оставят в студена вода докато се накъдрят. Това е. 
Забравих да кажа, че тортата трябва да престои в хладилник, за да се стегне /желира/. След това се отваря формата.

# 14
  • Мнения: 2 804
Комплименти!!!

Общи условия

Активация на акаунт