Поправка на покрив

  • 896
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 260
Здравейте,
някой може ли да препоръча изпитан майстор на покриви (с керемиди). Ще съм много благодарна.
Живеем на последния етаж в кооперация и след дъждовете напоследък открихме, че в едната стая външната стена се мокри, избиват петна от влага  Sick

# 1
  • Мнения: 843
Бях пускала тема, току - що ми приключи ремонта на покрива ,но аз съм в Пловдив. Няма как да ти препоръчам моите майстори.
   Моите майстори ги намерих съвсем случайно. Разхождайки се с бебето, наблюдавах къде има ремонти, / в момента много покриви се поправят/, отидох и се уговорих с хората, като приключат да огледат при мен. Е, доволна съм.
    Има и обяви в " Позвънете"
    Наистина ми се искаше да помогна, сигурно  някой от София ще напише нещо по- конкретно.
   Хъни,  успех и СУХА зима!

# 2
  • Мнения: 260
Мерси все пак, Найка. Суха зима, суха зима, ама по-добре да не разчитаме на това  Wink
Дано се включат още хора. Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами ние правихме ремонт и сме доволни от майсторите. Ако искаш довечера ще взема телефона и ще ти го напиша, че го нямам сега в мен.

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ами ние правихме ремонт и сме доволни от майсторите. Ако искаш довечера ще взема телефона и ще ти го напиша, че го нямам сега в мен.

Може ли и на мен  Praynig

# 5
  • Мнения: 260
Ще съм ти много благодарна Jutoo:) Hug

# 6
Бях пускала тема, току - що ми приключи ремонта на покрива ,но аз съм в Пловдив. Няма как да ти препоръчам моите майстори.
   Моите майстори ги намерих съвсем случайно. Разхождайки се с бебето, наблюдавах къде има ремонти, / в момента много покриви се поправят/, отидох и се уговорих с хората, като приключат да огледат при мен. Е, доволна съм.
    Има и обяви в " Позвънете"
    Наистина ми се искаше да помогна, сигурно  някой от София ще напише нещо по- конкретно.
   Хъни,  успех и СУХА зима!

Найка, мен ме интересува за Пловдив Simple Smile Може ли да дадеш малко подробности, какви материали използват, те ли ги осигуряват или ти си ги купуваш? За колко време го правят, дават ли някаква гаранция? И координатите им Simple Smile

Благодаря Simple Smile

П.С. Не успях да намеря предишната ти тема Sad

Общи условия

Активация на акаунт