Сити центъра

  • 1 681
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 712
Ще си купувам костюм.
Търся идеи къде да ходя.

Вчера ходих в Дафне, по Графа - нещо нищо не ми допадна...

Та затова се питам дали да не отида в мола, но ми кажете бил ли е някой там и има ли костюми на нормални цени - 100-150 лв.

А също и къде се намира този магазин Дика Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 498
Дика се намира на бул.Витоша точно малко по надолу от небезизвестната "Аптека".- там наистина има хубави неща.
Успех в покупката!

# 2
  • Мнения: 5 103
Аз ти препоръчвам магазина срещу Дика на Витошка казва се Елизабет, според мен са по-хубави и качествени Hug

# 3
  • Мнения: 5 647
В Сити Център цените са далеч по-острички отколкото в ДИКА.

# 4
  • Мнения: 1 413
А Мола го отварят в петък, в 16 часа, ако имаш време - мини до там, на Опълченска и Стамболийски ще е.
Костюми има по Стамболийски в началото, като тръгнеш от Св. Неделя и също срещу първата спирка на трамвай 5 на Алабин, при съдебната палата има няколко магазина с костюми на български фирми с прилични цени.

# 5
  • Мнения: 324
Вече знаеш къде е Дика  Simple Smile, аз ти препоръчвам да погледнеш срещу нея "Capasca", невероятни кройки и материи  Peace

# 6
  • Мнения: 8 917
Вече знаеш къде е Дика  Simple Smile, аз ти препоръчвам да погледнеш срещу нея "Capasca", невероятни кройки и материи  Peace
Още един глас за Капаска Peace Дика са ми много скучни Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 100
Харесвам нещата на Еста-някой да сподели къде мога да ги открия в София или бургас

# 8
  • София
  • Мнения: 1 544
Вече знаеш къде е Дика  Simple Smile, аз ти препоръчвам да погледнеш срещу нея "Capasca", невероятни кройки и материи  Peace
Още един глас за Капаска Peace Дика са ми много скучни Rolling Eyes
newsm10 Много съм доволна и от Мария Магдалена - Имат магазини на Стамболийски , Раковска и Янко Сакъзов.

# 9
  • Мнения: 750
Ето ти две темички, в които нищихме въпроса. Дано намериш твоите костюмчета!
1
2

Общи условия

Активация на акаунт