Холандски мами, моля помагайте

  • 625
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Здравейте, дадоха ми да превеждам указание за ползване на пералня, като хората си мислеха, че това е на немски, но се оказа на холандски. Моля ви, кажете ми какво значат следните думи:
Bontewas
Spoel
Kookwas
Voormas
Snel

Благодаря ви предварително за съдействието.   bouquet  Hug

# 1
Bontewas - tzvetno prane
Spoel- izplakvane
Kookwas - na mnogo visoka temperatura ,90oC
Voorwas - predprane
Snel - barzo

# 2
  • Мнения: 5 647
Много ти благодаря.  Hug
Ако искат модовете могат да изтрият темата.

# 3
  • Мнения: 7 914
Някой си има нова пералня, с прогарамки на холандски smile3508

 newsm62

# 4
  • Мнения: 5 647
Някой си има нова пералня, с прогарамки на холандски smile3508

 newsm62

Един клиент, подарък му била. До последно твърдеше, че програмките са на немски.  Crazy

# 5
  • Мнения: 7 914
Някой си има нова пералня, с прогарамки на холандски smile3508

 newsm62

Един клиент, подарък му била. До последно твърдеше, че програмките са на немски.  Crazy

Без майтап една позната ме помоли да заснема някое филмче от нормалния холандски живот.. и аз като се сетя и взимам снимам ... КАто се видяхме и сядаме да гледаме и филмчето започва на един пазар и тя..." ама защо си снимала в Германия?" И аз:" Ъ? каква Германия?"И тя "Ами то като на развален немски звучи" -  hahaha

# 6
  • Мнения: 5 647
Без майтап една позната ме помоли да заснема някое филмче от нормалния холандски живот.. и аз като се сетя и взимам снимам ... КАто се видяхме и сядаме да гледаме и филмчето започва на един пазар и тя..." ама защо си снимала в Германия?" И аз:" Ъ? каква Германия?"И тя "Ами то като на развален немски звучи" -  hahaha

Развесели ме.  Joy   bouquet

# 7
  • Мнения: 3 880
И тя "Ами то като на развален немски звучи" -  hahaha
У нас като попадне нещо на холандски мъжа ми не пропуска да го прочете на глас, много интересно звучене има- точно развален немски Laughing. Та не се учудвам, че някой, който не говори нито единият нито другият език ги мисли за един и същ Simple Smile
Когато знаеш само немски и чуеш холандски имаш чувството, че някой нарочно полага усилия да говори лош немски Laughing
( в никакъв случай не се подигравам с езика, да не ме разбере сега някой неправилно) Wink

# 8
  • Мнения: 7 914
И тя "Ами то като на развален немски звучи" -  hahaha
У нас като попадне нещо на холандски мъжа ми не пропуска да го прочете на глас, много интересно звучене има- точно развален немски Laughing. Та не се учудвам, че някой, който не говори нито единият нито другият език ги мисли за един и същ Simple Smile
Когато знаеш само немски и чуеш холандски имаш чувството, че някой нарочно полага усилия да говори лош немски Laughing
( в никакъв случай не се подигравам с езика, да не ме разбере сега някой неправилно) Wink

Аз немски не съм учила, но понякога "хвашам" за какво става на въпрос, благодарение на холандския... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт