Женска консултация в Св. София - има ли?

  • 695
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 816
Мили бъдещи мами. Искам да попитам дали някой ходи на женска консултация в тази болница и какви са условията?
За Шейново, знам -  има. Ама за Св. София - не зная. И каква е цената или може и с талон от личния? Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите.  bouquet

# 1
  • Мнения: 68
Има ЖК - може и с талон от личния - избираш си лекар по списъка на вратата или на когото попаднеш. Можеш и да платиш абонамент от 200 лв. и да си избереш лекар от цялата болница, който да ти води бременността. После за раждането отделно - или на когото попаднеш, или си плащаш още и си избираш някого.
Ако потърсиш из форума ще намериш много теми и за болницата и  за лекарите там. 

# 2
  • Мнения: 68
Аз не се ангажирам да ти препоръчвам някого, защото не ги зная, но се ориентирах по мненията във форума. Записала съм се с направление, за да мога да използвам здравната каса и изследванията, които ми се полагат.

# 3
  • Мнения: 816
Супер, много ти благодаря!  bouquet Приятен ден  и леко да минава всичко ти желая от сърце!  bouquet

# 4
# 5
  • Sofia
  • Мнения: 926
Има! Аз платих 200лв , защото си избрах доктор, който не е в списъка, но мисля 4е и с направление може и е безплатно  bouquet

# 6
  • Мнения: 115
Има женска консултация и съм много доволна  Peace

# 7
  • Мнения: 1 284
има да и добри доктори има

# 8
  • Мнения: 733
Има и с талон и платена, докторите са едни и същи само дето при платената те наблюдава един и те слдеи от начоло до край и при него раждаш. Там има добри лекари  Peace

# 9
  • Мнения: 992
има да лекарите там са страхотни всички са много внимателни
аз лично си платих 200 лв за цялата бременност защото ти се следи с ехограф и всичко както си му е реда всеки месец , а с здравната каса ти се полагат два или три ехографа до колкото знам. За мен това беше ненормално , а и така или иначе исках да знам всеки път какво става с бебчо

# 10
  • София
  • Мнения: 6 173
Когато аз отидох да ме следят там (преди 2 години) имаше само 2-ма за избор, ако си с направление. Единият беше д-р Гергов, за когото съм чувала много хубави неща. Но моят личен беше оплескал нещо направленията и мен ме домързя да се разкарвам пак.

Общи условия

Активация на акаунт