Има ли жени доволни от съпруга си?

  • 7 499
  • 181
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни

Опции:

  • Мнения: 1 001
Това е своево рода контра въпрос на темата по-долу:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105443.new#new

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, има. Колкото мъжете, толкова и жените.

# 2
  • Мнения: 14 654
моят мъж е прекрасен  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 5 647
Да, аз съм доволна от съпруга си. Нямам забележки към него.

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ей ме на! Party

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 150
Да Simple Smile Ако не съм доволна от нещо, му го казвам. Не мисля, че ще го изтипосам във форума Peace

Винаги е имало и доволни и недоволни Wink
Темите за жени, недоволни от нещо са по интересни и по-експлоатирани съответно, а и се искат съвети. Докато при тема за доволна жена обикновенно избива на хвалба Mr. Green

# 7
Аз и в другата тема писах - много съм доволна от съпруга ми Peace Обича ме, помага за децата и домакинството, разбираме се - какво повече мога да искам Hug

# 8
  • Мнения: 7 914
И разбира се , че има... smile3521

# 9
  • Мнения: 1 001
Това означава ли, че въпроса "мъже какво ви става?" би трябвало да е "Какво ли им става на НЯКОИ мъже?"

# 10
  • Мнения: 213
Има и още как.Нямам никакви забележки към моя.

# 11
  • Мнения: 1 210
Ей ме на и мен. Имали сме си трудни моменти, в които не сме били доволни един от друг - ама се развиваме. Пу, пу - ама сега е слънце.

# 12
  • Мнения: 1 172
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.

newsm10

# 13
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Има , и мисля че не са никак малко тия жени!

# 14
  • София
  • Мнения: 223
Хайде и аз да се разпиша с доволните! Wink

Общи условия

Активация на акаунт