Има ли деца, които посещават ОДЗ 49 "Радост"

  • 557
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Нищо не открих, като мнения и впечатления. 

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 20:44 от krassi2

# 1
  • Мнения: 816
Това в Дианабад ли беше?
Дъщеря ми посещаваше там яслата - на много добро ниво е. СЕга е на градина, но в "Брезичка", малко по-нагоре от "Радост". Исках да я оставя в "Радост", но имах спречквания с директорката и се октазах.  Имам приятелка, чийто син посещава градината. Ще я помоля да ти пише.

# 2
  • Мнения: 1 655
Аз съм 'приятелката' Simple Smile
Ами какво да кажа, доволна съм от градината, а също и от яслата. Персонала е добър, отношението към децата е на ниво, менюто също. Абе хич не ме бива в хвалебствията, дано да се включат Iva_D и yanita, и те да кажат 2-3 думи.

Сега видях, че питаш за ОДЗ 46, нашето е 49 и също се казва Радост, в Дианабат се намира до едно училище. За едно и също ли говорим?

# 3
  • Мнения: 429
да точно за същото, но съм се заблудила, че е 46. Благодаря.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
пък аз цял ден се чудя може ли две одз-та с близки номера да имат еднакви имена  newsm78
габа е там отпреди да навърши две години. попаднахме на период, в който имаше места и я приеха веднага щом подготвихме документите.
все си мислех, че ако едно дете си харесва детската градина, явно нещо у дома не му достига.  Embarassed не разбирах защо децата искат да ходят на детска градина. вече знам.

кажи какво те интересува конкретно и ще пиша.

с две думи: доволни сме.

# 5
  • Мнения: 429
Аз записах вече мойто детенце и от есента ще е първа група. Директорката беше много мила и внимателна, когато ни записваше. Не съм влизала в детските занимални и нямам  никаква представа от това каква е материалната база.
Вашите дечица в коя група ще бъдат от септември месец?
Най-много се притеснявам от раздялата, защото само аз я гледам и не се делила от мен освен за 2-3 часа, както и от боледуването.
Директорката каза, че в група децата по 31-32. Как ли се справят учителките с толкова много деца?
П.П. Моля за извинение, затова че бях погрешно записала номера на детската градина.

# 6
  • Мнения: 1 655
Нашите деца ще са втора група.
Материалната база е горе-долу на добро ниво. Има скоро ремонтиран салон, а стаите на децата обикновено родителите ги дооправят в началото на годината. Ние лепихме тапети и уплътнявахме дограмата със силикон, от парите които се събират в началото на всяка учебна година (около 30 лв) се купуват играчки, помагала, килим ако е необходимо. Наскоро събирахме по 10 лв за едни много симпатични столове и масички.
Директорката нещо се е объркала за бройката мисля, при нас групите са от около 20-23 деца.
Успех и на есен с песен:)

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
нашите деца - ради, павел, ева и габа - ще бъдат във втора група през септември.
новите групи ще се поемат от учителките, които сега изпращат първокласниците. не ги познавам, но като видях какво хубаво тържество им бяха направили за края на учебната година....няма начин да не са добри.

как се справят ли? не знам. факт е обаче, че се справят, защото габа никога не е разказвала да има някой напляскан, обиден, пренебрегнат... говорят им мило, дори когато няма външни хора. габа много готино имитира как ги дъбуждат следобед: "хайде, мило, време е да ставаш" и ги галели по косите... на фона на това моят подход у дома изглежда като казармен Blush

материалната база: имат всичко необходимо. може и по-добре да е, но пари общината не дава. в началото на годината събрахме пари да купим нови играчки, че от предишната група не бяха останали много (все пак са били 6-годишни). един татко е решил да ремонтира тоалетните и мивките на нашата група през лятото. аз умувам вариант да се комбинираме с някой и да подменим пердетата и покривките. с две думи, не просят, но всяка помощ е добре дошла. директорката също се старае.

в една тема за храненето Iva_D беше сложила седмично меню - можеш да се ориентираш как се хранят. вече казахме, че пият вода. играят навън. съобразяват се с навиците на децата по отношение на облеклото. не приемат болни деца.

питай още.

Iva_D, Gaming?

Общи условия

Активация на акаунт