лепенки за пъпче...помощ

  • 1 006
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
моля ви кажете от къде мога да купя на бебчо лепенки за пъпчето защото е почнало да се поразвива.намирам само едни дето не са точно за пъпче.
благодаря ви предварително.

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
В аптеките се продават лепенки за пъпна херния 1 бр. около 2лв незнам дали говориш за тях.

# 2
  • Мнения: 7 362
                В аптеките.Има едни американски ,не помня фирмата,много по-добри са от тези на Чико и другите.Стават и за къпане понеже не пускат вода.

# 3
  • Мнения: 8 917
Бяхме взели на Чико - не само, че не ги използвахме, ами и единият път в който решихме да къпем Гери с такава лепенка едва се отлепи Close

# 4
  • Мнения: 73
В аптеките има лепенки на  3М , цената им е около 1.40 лв. Добри са.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз от тези на Чико не останах доволна - направо ги хвърлих.

# 6
  • Мнения: 48
Здравей,
И аз не съм доволна от лепенките на Чико, но им намерих приложение - при ваксина в гръбчето върхо марлята с риванола лепях тая лепенка. Пропуска по-малко и почти не цапах дрехите с риванол. Търси силиконови лепенки те издържат до 7-10 дена. Незнам как се справяш с поставянето им. Аз разчитах на докторката си, при това винаги двете ги лепяхме.

# 7
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
В аптеките има лепенки на  3М , цената им е около 1.40 лв. Добри са.
Аз използвах от тези 2 пъти за по един месец . ПРез тези месеци я къпех по 2 пъти на ден защото беше бебенце и никога не ми направиха проблем . Чико педито ми каза че не струват и още си я държа в къщи .
Бяхме взели на Чико - не само, че не ги използвахме, ами и единият път в който решихме да къпем Гери с такава лепенка едва се отлепи Close
Защо сте я отлепяли преди къпане . Нашата не сме я махали въобще докато не мина 1 месец , и то ДЖИПИТО я махна като я заведох на консултация .

# 8
  • Мнения: 5 790
Във всички санитарни аптеки около Пирогов има. Аптеките там са доста, вкл и на следващата пресечка, като Пирогов ти остане с гръб и вървиш към Княжево.

Общи условия

Активация на акаунт