пак за лекета

  • 4 516
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Как изкарвате петана от череши и плодове? А мазните?

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 13:31 от veni-b

# 1
# 2
  • Мнения: 8 917
Как изкарвате петана от череши и плодове? А мазните?
Мазните с Меглио, останалите - с Вениш или Аче Peace

# 3
  • Мнения: 431
И аз с Vanish. Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 2 531
А как го използвате Вениш-а - натъркваш лекето и мушкаш в пералня? И от кой - течния ли?

# 6
  • Мнения: 3 447
А как го използвате Вениш-а - натъркваш лекето и мушкаш в пералня? И от кой - течния ли?
От течния сипвам върху лекето, отделно сипвам и в пералнята при праха. Но понякога се случва да не видя някое петно и направо да го изпера - е, тогава като се фиксира, ни Вениш помага, ни нищо.

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
На прясно/непрано/ петно помага и натъркване със сапун, например ТЕО. оставям няколко часа да престои, отпирам леко и в пералнята.

# 8
  • Мнения: 1 028
"Апта"-гел за петна,който не заменям за нищо,от 8-9 месеца го ползвам и не мога да опиша колко дрехи са заобиколили коша благодарение на него,последния тест беше с череша на крачола на едно зелено панталонче,вярно малко повече постоя намазано-цяла нощ го оставих,но пък изчезна.

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ползвам течния Вениш.Слагам директво върху петното и след няколко часа изпирам в пералнята.Ако е много упорито петното-повтарям процедурата Peace.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 117
Vanish- този течния.Уж помага , но при по-упорити петна изливам върху петното и изчакавам дори и цял ден и след това в пералнята.Пробвала съм като налея вениша в пералнята с праха , но не ефикасен-петното остава.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 971
На мен Vanish изобщо не ми харесва, изпира едно от десет петна. Ако намериш препарата K2r, продавали го в Метро, лично аз не съм го използвала още, но някои мами в друга тема се бяха похвалили от него, че изпирал всичко.

# 13
За петната от череши, вишни, ягоди съм запомнила един стар трик от майка ми - веднага се маже с кисело мляко и се оставя да изсъхне. После изплаквам със студена вода и в пералнята.

Мазните петна - един много странен (неугледен) стик, произвидин от някаква си кооперация - едно време имаше подобни за почистване на ютиите. Не знам даже дали се произвежда вече. Последно бях купила 4 бр. от ъгъла на Стамболийски и Опълченска (не знам дали още съществува това сбутано павилионче след построяванетона огромната сграда).

А петната с неизвестен произход с течния Vanish.

Това е скромният ми опит

# 14
  • Мнения: 102
Ами петно от дъвка?

Общи условия

Активация на акаунт